Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Festivalyje „Velnio akmuo“ – skirtingą muziką atliekančios roko grupės

2013-06-21
Paskelbk savo straipsnį


Pirmoji iš ketvertuko – grupė „Indygo“. Vos spėjusi susiburti, ketveriukė iš Latvijos leidosi į turą per gimtąją šalį. Būtent tuomet „Indygo“ atrado sau artimiausią muzikos kryptį – sunkų, tačiau melodingą progresyvų roką, nuspalvintą svaiginančia psichodelika. Šiandien jie – neabejotinos Latvijos roko pažibos.

Antrieji – lietuvaičiai „Stiffer“. Derindami moderniojo metalo skambesį su energingu pietietišku roku, šie vilniečiai kasdien sulaukia vis tirštesnio gerbėjų būrio. Nesunkiai klausomas, nuotaikingas „Stiffer“ rokas išjudina, o įsimintinas melodijas galima nesunkiai traukti kartu su grupe. Galbūt tokia formulė padės vyrukams užkariauti ne tik vietinių gerbėjų širdis, bet ir tarptautinius vandenis.

Dar vienas Rytų scenoje pasirodysiantis kolektyvas – vos pernai susikūrę vilniečiai „Los Turbos“. Šešto / septinto dešimtmečių įkvėpta grupė kuria rokenroliniu skambesiu persisunkusią psycho-surf-rock-billy muziką. Atrodo, kad šis projektas gimęs ne vienoje Užupio virtuvių, bet 60-ųjų Kalifornijoje. Tarytum retro ansamblis, „Los Turbos“ pabrėžia, kad jų kūryboje ypač svarbus kinematografiškumas ir praėjusio šimtmečio viduriui būdinga nuotaika.

Ir paskutiniai – net keliuose apdovanojimų renginiuose „metų grupe“ tapę lietuvaičiai „The Perfect Pill“. Duetas derina roką su neįkyria elektronika, o iš Amerikos kilęs būgnininkas į grupės darbus įneša vakarietiškų naujovių. „The Perfect Pill“ skirtingiems festivaliams ruošia skirtingus pasirodymus, tad būtent „Velnio akmenyje“ žada groti pačius sunkiausius ir aršiausius roko kūrinius, kurių neatlieka įprastuose koncertuose. Duetas taip pat atskleidžia, kad publika gali tikėtis dar neregėtos audio–vizualinės bombos!


Video: