Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Festina Lente! Skubėk lėtai, švęsk linksmai!

2015-03-02
Paskelbk savo straipsnį

Restoranas turi dvi sales. Pagrindinėje 50 vietų salėje vitrininiai langai atveria gyvenimu pulsuojantį Gedimino prospektą.  Mažoji salė talpina iki 20 žmonių, ji skirta jaukioms asmeninėms šventėms, vakarienėms. Būna ir taip, kad restoranas pavirsta atvira erdve furšetui, šokiams, gyvai muzikai. Čia lankosi žmonės, į kuriuos kreipiamės vardais, pažįstame vieni kitus, nes svečiai grįžta. Atsižvelgiame į visų poreikius, ieškome geriausio sprendimo. Lankstumas – tai vienas iš kertinių sėkmingo bendradarbiavimo principų.  

Salvete city meniu galima pavadinti dinamišku. Virtuvės šefai visada skatinami ieškoti naujų idėjų, o senus, laiko patikrintus receptus prikelia naujam gyvenimui. Itin didelis dėmesys skiriamas produktams. Restorano moto – sezoniškumas. Produktai švieži, perkami iš pažįstamų ūkininkų, o prieskoninės žolelės auga čia pat salėje, moliniuose vazonuose. Mėsos mėgėjai Salvete žino kaip vieną iš nedaugelio vietų mieste kur galima gauti skaniai paruoštą ėrieną. Ir ne be reikalo, mėsos kokybe asmeniškai rūpinasi Arvidas Eigminas būtent jo ūkyje rūpestingai užaugintos avys reprezentuoja restoraną. Restorane darbuojasi 16 metų patirtį Italijos maitinimo paslaugų versle turintis Euglen Gjeci. Euglen atnešė į virtuvę Italijos skonių jūrą. Naminiai makaronai, jūros gėrybės, garsiosios bruschettos, pasak keliaujančių mūsų svečių, yra tikro itališko skonio.

Kviečiame pas mus apsilankyti, pajusti, paragauti, susipažinti, nustebinti kolegas, švęsti, ilsėtis, skirti laiko sau ir šeimai...

salvete2