Fermos virsta prabangiais viešbučiais (svetur)

Fermos virsta prabangiais viešbučiais (svetur)

Didžiosios Britanijos viešbučių versle papūtė nauji vėjai – kaimo fermos virsta prašmatniausiais viešbučiais. Anksčiau gyvenimas fermoje buvo, švelniai tariant, ne toks malonus – mažyčiai kambarėliai, ne visuomet švari patalynė, papildomi mokesčiai už vonią. Šiandien tai prabangūs apartamentai nuostabiame gamtos prieglobstyje.

Cornwall fermoje „The Mesmear“ svečiams siūlomi jaukūs kambariai ir malonus priėmimas viename iš XVIII amžiaus kotedžų. Geriausias jų – „The Mill“. Jame net 10 miegamųjų. Du iš keturių sujungti bendru vonios kambariu, puikiai tinka didesnei šeimynai. Nuošalesniuose miegamuosiuose didelis dėmesys skirtas detalėms. Juose viskas primena „senąją mieląją Angliją“.

Akmeniniai pastatai čia išdygo XVIII amžiuje. Originalios formos išsaugotos iki šių dienų. Žinoma, dėl šiuolaikiškų patogumų neapsieita be modernių technologijų. Šviesios, lengvos spalvos, medis ir natūralios medžiagos sukuria ypatingą atmosferą. „The Mesmear“ ferma rami ir jauki vasarą bei puikus kampelis norintiems pasislėpti žiemą. Kokybiškas ir stilingas interjeras, egiptietiški šilko patalai, minkšti, purūs rankšluosčiai, baseinas, židinys… Viskas tam, kad svečiai jaustųsi tarsi namuose.

Fermos pasididžiavimas – virtuvės šefas Colinas Hachingsas. Kas galėjo pagalvoti, kad fermoje bus patiekiami pusryčiai net iš penkių patiekalų. Vaikams pietūs serviruojami atskirai. Viskas gaminama tik iš čia pat užaugintų šviežių produktų.

Šios fermos svečius ypač žavi ilgi pasivaikščiojimai po vietines apylinkes. Kaimynystėje yra kartingas ir tvenkinys. Mažiesiems čia įrengti žaidimų kambariai su daugybe žaislų ir baseinas, kuriame galima pliuškentis kiaurą dieną. Jauniesiems lankytoms šeimininkai leidžia padėti šeimininkauti: pavyzdžiui, surinkti vištidėje kiaušinius.

Už savaitės viešnagę fermoje teks sumokėti 5300, o kotedžuose – 1000 eurų. Į fermą galima atvykti net su savo augintiniais.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://www.mesmear.co.uk, www.travel.ru
Nuotraukos: http://www.mesmear.co.uk
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną