Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Exclusive Taste ir toliau džiugins Jus savo skaniausia kava bei  organizuojamais renginiais

2018-07-24
Paskelbk savo straipsnį

Liepos  11 d.  Exclusive Taste kartu su partneriais iš Caffe Vero  surengė kavos degustaciją, skirtą restoranų, viešbučių atstovams bei  kavos gurmanams. Renginys vyko labai jaukioje vietoje, Vilniaus centre įsikūrusioje ART Cafe.  Graži aplinka, draugiškas ir jaunatviškas  kolektyvas , skani kava - štai ko reikia turiningam vakarui.

Degustacijos dalyviams teko pasitelkti savo skonio ir uoslės receptorius , kad galėtų visapusiškai įvertinti ragaujamą kavą.

Ragavome, dalinomės įspūdžiais, patirtimi ir prasmingai  leidome šiltą trečiadienio vakarą. 

Caffe Vero koncerno atstovai  iš Italijos, kavos rinkoje dirba nuo 1990-ujų metų. Jie veža  aukščiausios rūšies, rankiniu būdu atrinktas arabikos ir robustos pupeles į savo Coffee Company  gamyklą, skrudina naudojant pažangiausias technologijas  bei nuo senų laikų ištobulintas receptūras ir eksportuoja šviežiai skrudintą kavą į 38 pasaulio šalis. Lietuvoje Caffe Vero atstovai viešėjo pirmą kartą ir, be abejo, atvežė daug įdomių naujienų apie kavą ir kavos kultūrą, kuriomis mielai dalinosi renginio metu. Kartu su Armando Cerza ir Edoardo Santuccio  kelioms valandoms nukeliavome į kavos plantaciją ir praėjome visą kavos pupelės kelią  iki pat mūsų puodelio su idealiai paruošta espresso kava.

Exclusive Taste ir toliau džiugins Jus savo skaniausia kava bei organizuojamais renginiais. Visa informacija skelbiama mūsų tinklalapyje www.etaste.lt bei  facebook paskyroje.