Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

EspresSOunique – naujieji kavos gėrimų receptai pagal Lavazza

2012-06-12
Paskelbk savo straipsnį

Lietuva yra viena iš pirmųjų šalių, kuriose Lavazza pristato naują gėrimų asortimentą espresSOunique. UAB Amoka kavos technologai vasario mėnesį lankęsi Lavazza Inovacijų ir mokymų centre Italijoje, ten įgytas žinias pasiruošę perduoti savo klientams.

Naująjį kavos gėrimų meniu sukūrė Lavazza Inovacijų centro kavos technologai, kurie kurdami naujus skonius atsižvelgė į vis labiau augantį klientų poreikį išbandyti netikėtus kavos ir įvairių jos priedų derinius. Naujieji Lavazza espresSOunique kavos gėrimai gaminami derinant kavą su įvairiais naujais Lavazza ingredientais: net 8 skonių (šokolado, karamelės, lazdyno riešutų, amareto, cinamono, apelsinų, ženšenio ir imbiero) sirupais, karštu šokoladu ir trijų skonių (pistacijų riešutų, sausainių su šokoladu ir baltojo šokolado su morengu) kremais. Klientai turi galimybę išsirinkti labaiusiai patinkantį skonį ir taip gėrimą padaryti unikaliu.

Lavazza
taip pat pristato specialius daugiafunkcinius plakiklius, kurie labai palengvina barmenų darbą, gaminant naujuosius gėrimus. Šie plakikliai yra universalūs, todėl jais galima suplakti tobulą pieno kremą, pagaminti karštą šokoladą, šaltą kavą ir kitus espresSOunique gėrimus.

EspresSOunique kavos receptai patenkins ne tik fizinius, bet ir emocinius kavos mėgėjų poreikius ir leis pasimėgauti gardžia akimirka.

Naująjį espresSOunique gėrimų asortimentą rasite čia