Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Efektų pedalais grojantis lietuvis – tarp 8 geriausių pasaulyje

2012-01-30
Paskelbk savo straipsnį
Tarp jų - du mūsų šalies muzikantai – multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis ir violončele grojantis Justas Kulikauskas, prieš tai sėkmingai įveikę visus varžovus iš 7 šiaurės šalių (Danijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos).

Taip pat kaip ir į pusfinalį, finaliniam konkurso etapui komisija atlikėjus rinko iš „Youtube“ pateiktų vaizdo įrašų.
Finalinis konkurso etapas vyks kovo 21 dieną Vokietijoje, Frankfurte, kasmet vykstančioje didžiausioje pasaulyje muzikos instrumentų mugėje „Musikmesse 2012“.  Jos metu vyks ne tik muzikos instrumentų parodos, pristatymai, seminarai. Tai ir didžiausias Europoje koncertinis renginys, kurio metu vyks daugiau nei 1000 koncertų mieste ir parodų salėse, įvairūs muzikos konkursai. Vienas iš jų -  „Loop Station World Championship2“ finalas, kuriame 8 finalistai savo kūrinius atliks gyvai. Justas be galo džiaugiasi laimėta tokia puikia galimybe parodyti savo sugebėjimus tarptautinei muzikos mėgėjų ir profesionalų auditorijai.

Justas Kulikauskas studijuoja violončelės specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Efektų pedalais pradėjo groti prieš metus, kai kartu su bendraminčiu  Aurimu Galveliu savo muzikines idėjas ėmėsi įgyvendinti kaip grupė „The Artrace“. Vilniaus muzikinio klubo „Tamsta“ surengto jaunimo grupių konkurso „Garažas 2011“ laimėjimas ir konkurso „Loop Station World Championship2“ pirmuose etapuose laimėti prizai padėjo įsigyti daugiau galimybių turinčius efektų pedalus. Taip pat suteikė pasitikėjimo, įkvėpimo kurti toliau bei tobulinti muzikavimo šiuo būdu įgūdžius. Šiuo metu grupė „The Artrace“ ruošiasi nacionalinei Eurovizijos atrankai. Jų pateiktas kūrinys „Fly Lt“ taip pat sukurtas ir atliekamas, naudojant efektų pedalus.  

Justo Kulikausko pasirodymas “Tamsta” klube: