Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dvikova - Anglija:Olandija. Už ką statysite?

2017-07-24
Paskelbk savo straipsnį

Dvikova vyksta – bistro „Selfish“ (Vilniaus g. 29, Vilnius) nuo liepos 23 d. iki liepos 26 d. Pagrindinis statymas už savo mylimą rinktinę – 13 eurų.

Anglijai atstovauja garsieji FISH & CHIPS, populiarūs nuo 1860 m. Pagrindinis puolėjas – traški ir sultinga menkės file, gynėjai – mūsų ypatingosios gruzdintos bulvytės su majonezo-garstyčių padažu. Rinktinę treniruoja angliškų šaknų turintis treneris iš Belgijos „Oesterstout“ – juodas, stiprus kaip austrės kiautas (8,5%) ir turtingas saldžių vaisių, karamelės, karčiųjų apynių ir skrudinto salyklo aromatais.

Olandijai atstovauja slaptas ginklas MATJES SUMUŠTINIS, atrastas viduramžiais, Olandijoje išpopuliarėjęs nuo 1977 m. Rinktinės žvaigždė – jauna neneršusi rankomis valyta Matjes silkė, vartininkas – minkšta sviestinė bandelė su smulkintais svogūnais ir marinuotais saldžiais agurkėliais, saugas – gruzdintos bulvytės. Rinktinės treneris – tikras olandas džinas „Genever“, patirties įgijęs škotiškose viskio statinėse.