Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dvi stiklinės vandens prieš valgį tirpdo nereikalingus kilogramus

2010-09-06
Paskelbk savo straipsnį

Varginančios dietos ir brangios piliulės – atrodo išbandėte viską, tačiau tokių rezultatų, kokių tikėjotės nesulaukėte? Stop! Amerikiečių mokslininkai rado kur kas pigesnį būdą mesti svorį – tereikia prieš maistą išgerti dvi stiklines vandens. Ir pigu, ir efektyvu, siekiantiems greitai atgauti ir išlaikyti grakščias kūno linijas...

Tyrime dalyvavo 50 žmonių, kurių amžius siekė nuo 55 iki 75 metų. Jie buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmoje grupėje esantys žmonės prieš valgį išgerdavo vandens, o esantys antroje – tik skaičiuodavo kalorijas. Per trijų mėnesių laikotarpį pirmosios grupės atstovams pavyko numesti apie 2,7 kg daugiau nei vandens prieš maistą nevartojusiems kontrolinės grupės atstovams, t.y. viso pavyko atsikratyti apie 7 nereikalingų kilogramų. Ekspertai patvirtino, kad tokio tipo dieta neturėjo jokių neigiamų pasekmių tiriamųjų sveikatai.

Mokslininkė dr Brenda Davy iš Virdžinijos Politechnikos instituto komentavo, kad siekiantiems reguliuoti svorį, reikėtų gerti daugiau vandens bei vartoti mažiau saldžių ir daug kalorijų turinčių gėrimų.

Tyrimą atlikę mokslininkai teigia, kad svorį mesti padedančios piliulės neleidžia organizmui pasisavinti riebalų, tuo tarpu vanduo tiesiog užpildo skrandį ir valgome mažiau.

* Ankstesniame tyrime mokslininkai paskaičiavo, kad vandenį geriantys žmonės suvartodavo 75-90 kalorijų mažiau. Per dieną viso susidaro jau apie 300 kalorijų.

* Vaisiai, daržovės bei košės taip pat padeda užpildyti skrandį – šie produktai mažai kaloringi.

! Ekspertai perspėja, kad visur reikia justi saiką – per trumpą laiką nereikėtų vartoti didelio vandens kiekio, kadangi tai gali sukelti traukulius, smegenų išbrinkimą ir net mirtį.

Elena Germanovič
Šaltinis: dailymail.co.uk
Nuotraukos: corbis.com
MENIU.LT informacija