Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dujinis šildymas – ekonomiškas sprendimas HoReCa sektoriui

2017-05-10
Paskelbk savo straipsnį

Suskystintos naftos dujos šildymui, maisto gamybai ir karšto vandens sistemoms – vienas iš pigiausių, paprasčiausių ir patikimiausių sprendimų. Įsiklausydami į rinkos tendencijas bei klientų poreikius, sprendžiant šildymo problemas, „Saurida“ specialistai sukūrė nepriklausomą nepertraukiamo dujų tiekimo sistemą, skirtą viešbučiams, kavinėms ar restoranams bei kitiems svetingumo paslaugų teikėjams.

Atliktų paskaičiavimų duomenimis - patalpų šildymas suskystintomis dujomis yra vienas iš patogiausių ir ekonomiškiausių būdų, kuriam reikalinga minimali sistemos priežiūra ir laiko sąnaudos. Restoranai,  kavinės, viešbučiai šias sistemas naudoja kaip pigų ir nereikalaujantį  sudėtingo įvedimo, katilinės įrengimo, kuro transportavimo ir sandėliavimo sąnaudų šildymo būdą. Jį galima įjungti ir išjungti per kelias minutes, o prireikus greitai išmontuoti (pavyzdžiui kraustantis į naujas patalpas, įrengiant lauko virtuves ir kt.).

„Suderinus paslaugos užsakymą ir aptarus visus techninius klausimus, dujų tiekimo sistema gali būti įrengta vos per 7-15 darbo dienas. Ji lengvai pritaikoma tiek naujuose, tiek senesniuose, jau paslaugas teikiančiuose, objektuose. Įvertinus šildomą plotą, šilto vandens kiekį ir maisto ruošimui reikalingą dujų kiekį - parenkama  atitinkamo pajėgumo dujų tiekimo sistema“,- teigia UAB SAURIDA marketingo vadovė Jolita Vaitkevičienė. 

Dujinio šildymo sistema gali būti skirta ir nedideliam šeimyniniam restoranėliui, ir 5 žvaigždučių tarptautinio tinklo viešbučiui ar ištaigingam dvarui. Profesionalių darbuotojų komanda, įrengdama šildymo dujomis sistemą, naudoja tik kokybiškas bei patikimas, sertifikuotas medžiagas.

Dujų sistema yra pranašiausia alternatyva lyginant su elektros ar kieto kuro sistemomis, nes leidžia išspręsti daugelį su šildymu susijusių  problemų paprasčiau, pigiau ir greičiau. Tokia sistema veikia automatiškai bei turi automatinį dujų sunaudojimo kiekio reguliavimą, todėl paprastas ir saugus dujinio šildymo sistemos veikimo principas užtikrina nenutrūkstamą šildymo procesą: kai dujos pasibaigia vienoje balionų grupėje, dujų perjungėjas automatiškai perjungia į pilną dujų balionų grupę. Kol jos naudojamos iš pilnos balionų grupės, „Saurida“ darbuotojai pakeičia tuščius balionus pilnais (klientų patogumui, įmonė įdiegė išmaniosios dujų tiekimo sistemos kontrolę - pasibaigus pirmai balionų grupei automatiškai išsiunčiamos SMS žinutės klientui bei „Saurida“ specialistams, kurie pasirūpina tuščių balionų pakeitimu pilnais. Apie balionų pakeitimą klientas informuojamas žinute. Taip yra užtikrinamas nepertraukiamas dujų tiekimo procesas).

Tokio tipo sprendimas yra ekonomiškas ir lengvai pritaikomas. Veikia, kaip viena sistema – patalpų šildymas, karštas vanduo, dujinė viryklė, taip pat naudojama ir kitiems dujiniams įrenginiams, visa tai verslui suteikia galimybę ekonomiškai ir patikimai valdyti savo verslo dujų sistemą. 

Plačiau apie paslaugą: goo.gl/Ojn2A5