Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Dubingių žirgynas“ - miškų ošimas, vandens čiurlenimas, gurmaniškas maistas ir... gyvūnų kalba

2017-07-18
Paskelbk savo straipsnį

„Dubingių žirgynas“  turi Jums viliojantį pasiūlymą – viešnagę nepaprastai vaizdingos gamtos apsuptyje, pasijodinėjimą žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse, pasivaikščiojimą po mini zoologijos sodą, pasiplaukiojimą vandens transporto priemonėmis ir, aišku, gurmaniškus patiekalus jaukiai įrengtoje restorano salėje ar prieplaukoje bei poilsį ir nakvynę moderniuose dviviečiuose kambariuose.

Aplink esantys trys ežerai, miškai, ilgamečiai ąžuolai, vasaros vakarais už lauko jojimo aikštės esančioje dauboje pasirodantys įspūdingi saulėlydžiai, paskęstantys rūke, sukuria ypatingą jaukumą ir ramybę. Čia miestui būdingą mašinų bei žmonių šurmulį pakeičia gamtos garsai: gyvūnų kalba, miškų ošimas, vandens čiurlenimas. Būdami “Dubingių žirgyne” pamiršite miestą, jo triukšmą bei purvą ir įsijausite bei pajausite natūralią gamtą.

Erdviame ir jaukiame restorane Italija dvelkiantys gurmaniški valgiai pamalonins jūsų ir jūsų svečių gomurį. Mėgaudamiesi patiektais patiekalais, pro restorano langus galėsite grožėtis žirgais bei stebėti nuostabią gamtą. Kvalifikuotas ir patyręs restorano šefas jums pasiūlys profesionaliai ir su meile pagamintų patiekalų asortimentą iš strutienos, ėrienos, žvėrienos. Restorano marmuriniame židinyje rusenanti ugnis ne tik sušildys šaltomis žiemos dienomis bei vakarais, bet ir sukurs jaukumo oazę. Sėdėdami restorano lauko terasoje galite žavėtis lauko jojimo aikštėje jojančių arklių grakštumu.

Šiltuoju metų laiku jūsų išsirinkti patiekalai jums gali būti pateikiami ne tik restorano vasaros terasoje, bet ir ežero prieplaukoje. Tam tikromis valandomis galėsite pasinaudoti galimybe patys pašerti ežere plaukiojančias žuvytes. Pietaudami prieplaukoje galėsite stebėti saloje lakstančius veislinius triušius, išgirsite povų klykavimus, vištų kudakavimą, gaidžių giedojimą, grožėsitės ežere plaukiojančiomis muskusinėmis antimis bei juodosiomis gulbėmis. Susitikimai gamtoje, kvėpuojant grynu oru, čiulbant paukščiams, visada garantuoja gerą nuotaiką, o tokioje aplinkoje valgomas maistas – pats skaniausias.