Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dubajuje pasirodė restoranas-chameleonas

2009-09-28
Paskelbk savo straipsnį

Jungtiniuose Arabų Emiratuose atsidarė neįprastas restoranas. „Switch“ nuobodžiu tikrai nepavadinsi - sienos čia reguliariai keičia savo spalvą. Originalų pastatą suprojektavo Karim Rashid, egiptiečių kilmės įžymus amerikiečių dizaineris.

Restorano pavadinimas „Switch“ – reiškia persijungimą, krypties pamainą, transformaciją, pokyčius. Dizaineris vengia bet kokios statikos: kreivos sienų linijos tarsi imituoja jūros bangas, mirguliuoja visomis vaivorykštės spalvomis, o ant lubų žaižaruojančios lemputės savo formomis primena rytietišką, arabiška kaligrafija papildyta tematiką.

Karim Rashid tvirtina, kad nuolat besikeičianti spalvų transformacija lankytojus nukelia į nuotaikingą kelionę, kartu ir sustiprindama patiekalų įspūdį.

Thomas, virtuvės šefas, siūlo paragauti Viduržiemio jūros persipinančios su fusion virtuvės bei azijietiškomis detalėmis paįvairintų patiekalų. Priklausomai nuo apšvietimo valgiai nuolat keičia savo išvaizdą ir dar labiau žadina apetitą. Šiuolaikinis ir futuristinis interjero dizainas bei netikėtos idėjos išreikštos geriausių Pietų Afrikos virtuvės meistrų restorano patiekaluose suteikia neišdildomą įspūdį, kurį patirti galima nuvykus į saulėtąjį Dubajų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: wordpress.com
Nuotraukos: wordpress.com
Meniu.lt informacija