Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Draugiškas Vilnius: išrinktos svetingiausios sostinės įmonės

2016-11-30
Paskelbk savo straipsnį

„Apsilankę Vilniuje svečiai pastebi – koks jis gražus, jaukus, išskirtinis. Svetingo miesto atmosferą kuria ne gatvės ar pastatai, o žmonės. Jeigu žmonės šypsosi ir yra gerai nusiteikę – į miestą norisi sugrįžti darkart. Džiaugiuosi, kad šiandien apdovanoti Vilniaus svetingiausi ir kuria tą gerą atmosferą“, – sakė sostinės meras.

Renginyje dalyvavęs praėjusiais metais „Vilniaus svetingiausiu gidu” išrinktas Kristupas Šepkus džiaugėsi tradicija apdovanoti Vilniaus svetingiausius: „Vilnius pasižymi tikru svetingumu. Dirbdamas gidu iš daugiau nei 95 proc. Vilniaus svečių girdžiu, kad mūsų miestas turi labai savotišką dvasią, yra nepaprastai gyvas ir įdomus. Miesto svetingumą ir kuria žmonės, kurie pasitinka mūsų svečius ir palieka jiems tik pačius geriausius įspūdžius“, – sakė K. Šepkus.

Šįmet vilniečiai ir miesto svečiai rinko nugalėtojus net 15 nominacijų. Svetingiausiais viešbučiais išrinktos trys įmonės nuo mažiausios iki daugiausiai svečių talpinančios – „Centro kubas –Angel“, „Shakespeare Boutique Hotel“ ir „Radisson Blu Hotel Lietuva“.

Svetingiausiu Vilniaus restoranu šįmet išrinktas miesto centre esanti „Neringa“, svetingiausia kavine – išskirtinė Šv. Ignoto gatvėje esanti kavinė-knygynas „Mint Vinetu“, o svetingiausiu Vilniaus muzikos klubu – „Artistai“. Antrus metus iš eilės svetingiausiu baru išriktas Islandijos g. esantis „Piano man“, kuriame rengiamos įdomios diskusijos, susitikimai su keliautojais, politikais, visuomenės veikėjais.

Svetingiausiu Vilniaus gidu išrinktas Albertas Kazlauskas, organizuojantis nemokamas masines ekskursijas „Gatvės gyvos“ po įdomiausias Vilniaus vietas bei sostinės rajonus.

Konkurse vilniečiai ir miesto svečiai už svetingiausius internetu galėjo balsuoti nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. Pernai už jų nuomone svetingiausius Vilniaus mieste savo balsus atidavė 8 500, šįmet balsuojantys buvo aktyvesni – jų buvo beveik 10 000.

Svetingiausias mažasis Vilniaus viešbutis 2016 – „Centro kubas –Angel“
Svetingiausias vidutinis Vilniaus viešbutis 2016 – „Shakespeare Boutique Hotel“
Svetingiausias didysis Vilniaus viešbutis 2016 – „Radisson Blu Hotel Lietuva“
Svetingiausias Vilniaus restoranas 2016 – „Neringa“
Svetingiausia Vilniaus kavinė 2016 – „Mint Vinetu“
Svetingiausias Vilniaus muzikos klubas 2016 – „Artistai“
Svetingiausias Vilniaus baras 2016 – „Piano man“
Svetingiausias Vilniaus muziejus 2016 – „Lietuvos geležinkelių muziejus“
Svetingiausia Vilniaus galerija 2016 – „Užupio kalvystės muziejus-galerija“
Svetingiausia Vilniaus krautuvėlė 2016 – „Dom Bow Ties“
Svetingiausia Vilniaus atvykstamojo turizmo agentūra 2016 –„ Lietuviškos atostogos“
Svetingiausias Vilniaus miesto gidas 2016 – Albertas Kazlauskas
Svetingiausia Vilniaus apgyvendinimo įmonės darbuotoja 2016 – Inga Monkienė (viešbutis „Holiday Inn“)
Svetingiausia Vilniaus maitinimo įmonės darbuotoja 2016 – Nadežda Losovienė (restoranas „Rib Room“)
Svetingiausia Vilniaus kultūros įstaigos darbuotoja 2016 – Justė Janulevičiūtė (Vytauto Kasiulio dailės muziejus)

www.vilnius.lt  informacija
Nuotr. Sauliaus Žiūros