Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dizaineris A. Pogrebnojus sukūrė interjerą specialiai kavos mylėtojams

2011-12-16
Paskelbk savo straipsnį

Nauja konceptualios traukos ir tikros kavos mylėtojų vieta maloniai nustebins dar prieš žengiant pro duris. Patogiai įsitaisyti ir pasiruošti bent trumpam kavos spektakliui kviečia virš įėjimo pritvirtinta savitą tarpukario laikotarpį menanti kėdė. Įžengus į „Vero Cafe/Kavos teatro“ vidų apgaubia ne tik gardus kavos aromatas, bet ir teatro dvasia: baras tampa raudonomis užuolaidomis išsiskiriančia scena, apšviesta masyviais prožektoriais, ant sienų išsirikiavę Lietuvos kultūros istorija virtę Nacionalinio dramos teatro spektaklių plakatai.

„Popsas jau visiems nusibodo, todėl norėjosi kitokios vienos. Kitose kavinėse reklamuojami vakarėliai, o čia galėsi gerti kavą ir laimėti pakvietimų į netoliese esantį teatrą“, - apie „Vero Cafe/Kavos teatro“ idėją pasakojo A. Pogrebnojus.

Itin kūrybišku interjeru išsiskiriančioje kavinėje bus galima rasti informacijos apie netoli nuo Didžiosios gatvės, kur įsikūręs „Vero Cafe/Kavos teatras“, rodomų spektaklių premjeras bei laimėti galimybę jose sudalyvauti. Ateityje joje planuojami romantiški poezijos vakarai, rinktinių knygų skaitymai, išraiškingi etiudų pristatymai, jaukūs susitikimai su kūrėjais.

„Vero cafe“ informacija