Dieta pagal zodiako ženklus (I dalis)

Dieta pagal zodiako ženklus (I dalis)

Horoskopus, rimtai, ar nuotaikai pakelti, skaito jei ne kiekvienas, tai bent kas antras. Jei pranašystės geros – tikime, jei ne – stengiamės nekreipti dėmesio. Su mityba ir zodiako reikalais – kiek rimčiau. Pasak dietologų, netinkama mityba yra daugelio ligų priežastis. Astrologai pataria pakoreguoti savo mitybą, atsižvelgiant į zodiako ženklus.

Oro ženklai: Svarstyklės, Vandenis ir Dvyniai
Oro ženklo žmonėms patariama valgyti maisto, kuris stimuliuoja galvos smegenų ir centrinės nervų sistemos darbą. Nuo seno teigiama, jog galvos smegenų maistas yra žuvis, krevetės ir kitos jūrų gėrybės. Šiems žmonėms patariama valgyti maisto, kuriame yra centrinės nervų sistemos darbą gerinančio vitamino B12. Jo yra mėsoje, sojos pupelėse, raugintuose maisto produktuose, kepenėlėse, liesame varškės sūryje. Jiems patariama valgyti salotų, apelsinų ir migdolų. Šie produktai dirbantiems protinį darbą padeda susikaupti. Geriausias laikas laikytis dietos – Mėnulio delčia.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas ir Šaulys
Ugnies stichija turi įtakos kraujotakos sistemai, todėl Avino, Liūto bei Šaulio ženklo žmonėms patariama valgyti kraujagysles valančių bei kraujotaką stimuliuojančių maisto produktų. Riebalai, kiaušiniai ir ledai kraujyje didina cholesterolio kiekį, užkemša kraujagysles, todėl Ugnies ženklo žmonėms šių maisto produktų patariama valgyti labai saikingai. Kad išsivalytų kraujagyslės bei stiprėtų kraujas, organizmui nuolat reikia vitamino E. Jo yra daug daigintuose kviečiuose, saulėgrąžose, lašišoje, žemės riešutų aliejuje, grybuose, petražolėse, moliūguose, morkose, brokolio kopūstuose ir špinatuose. Ypač daug vitamino E yra kalakutienoje, o kraują veiksmingai valo česnakai. Kai kurie maisto produktai, pavyzdžiui, artišokai, kiaulpienės ir špinatai apsaugo nuo kraujo ligų, kuriomis dažnai serga Ugnies ženklo žmonės. Gimusiems po Ugnies ženklu dietos patariama laikytis per Mėnulio priešpilnį.

Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys
Šio ženklo žmonėms ypač svarbi yra virškinamojo trakto veikla. Lengvas ir natūralus maistas šio ženklo žmonėms padeda iš jų organizmo pašalinti skysčių perteklių. Jiems patariama valgyti daug kalio turinčių maisto produktų, pavyzdžiui, žemuogių, braškių, bananų, migdolų, bulvių, saulėgrąžų sėklų bei tuno mėsos. Vandens ženklo žmonėms patariama valgyti maisto produktų, kuriuose daug skysčių, tokių kaip arbūzai. Gimę po šiuo ženklu linkę priaugti svorio, nes skysčių perteklius dažnai užsilaiko jų organizme, todėl patariama kasdien išgerti 8 stiklines vandens ir iš organizmo pašalinti šlakus bei valyti inkstus. Jiems patariama valgyti ridikų, salierų, agurkų, petražolių, pupelių ir avižų, skatinčių šlapimo išsiskyrimą. Virškinamojo trakto darbą gerina rabarbarai, avižos, morkos ir apelsinai. Dietos patariama laikytis per Mėnulio delčią.

Žemės ženklai: Ožiaragis, Jautis ir Mergelė
Šių žmonių kaulai yra gan trapūs, todėl jų organizmui reikia kaulus stiprinančių medžiagų. Kaulus stiprinti padeda kalcis ir proteinai. Šių elementų yra piene, sūryje ir mėsoje. Taip pat kaulus stiprina augaliniai baltymai, kurių daugiausia nevalytuose ryžiuose bei ankštinėse daržovėse. Žemės ženklo žmonėms svarbu, kad jų organizme būtų pastovus rūgščių ir šarminių medžiagų balansas. Norėdami palaikyti šį balansą, 1 stiklinėje vandens ištirpinkite 1 arbatinį šaukštelį obuolių acto, tokį pat kiekį medaus ir šio gėrimo gerkite ryte. Organizme rūgščių ir šarmų balansą padeda išlaikyti citrinos. Žemės ženklo žmonių organizmas lengviau suvirškina gyvulinius baltymus, tačiau ir šio ženklo žmonėms nereikėtų pernelyg dažnai valgyti mėsos. Dietos veiksmingiausia laikytis ar badauti per Mėnulio priešpilnį.

Parengė Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.findyourfate.com
Nuotraukos: www.freedigitalphotos.net; www.flickr.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną