Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Didžiausias ir lengviausias vyno buteliai (rekordai)

2010-02-18
Paskelbk savo straipsnį

Kaip visada, vyno gamintojai stebina savo originalumu. Nauji, įspūdingi pasaulio rekordai...

Kinai pagamino didžiausią, net 1850 litrų talpos butelį

Viena kinų bendrovė neseniai pagamino patį didžiausią pasaulyje butelį. Žinoma, ji pretenduoja į įrašą Gineso rekordų knygoje. Kinai pagerino ankstesnį rekordą daugiau nei tris kartus...

Kinijos Šiaurėje veikianti „Wang Chen Wines“ vyno gamykla nuo šiol galės pasigirti įspūdingu eksponatu – didžiausiu vyno buteliu, kurio aukštis siekia 4,5 metrų, o talpa – net 1850 litrų. Prieš tai šis rekordas priklausė austrų vyndariams Kracher, kurie butelyje laikė 490 litrų Grande Cuvee TBA NV, No.7 2005.

„Wang Chen Wines“ atstovas spaudai teigė, kad jie be galo didžiuojasi, jog vynas yra labai geras. Beje, per šventę visi bendrovės darbuotojai gavo po taurę vyno.

Didžiojoje Britanijoje – lengviausias vyno butelis

Sausio pabaigoje Didžiosios Britanijos „Tesco“ parduotuvių lentynas pasiekė vynas, išpilstytas į lengviausius pasaulyje užsukamus vyno butelius. Pastarieji sveria vos 300 gramų, t.y. apie 30 procentų mažiau nei įprasti vyno buteliai.

Butelius gamina nepriklausomas vyno teikėjas „Kingsland Wines and Spirits“ kompanija, tiekianti savo prekės ženklo australišką raudoną jauną vyną. „Tesco“ derasi su gamintojais, nes taip pat nori šiuos butelius naudoti.

„Kingsland Wines and Spirits“ tiekimo grandinės vadovas Michel Ford tikisi, jog šie buteliai išpopuliarės ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir bus naudojami visame pasaulyje. Tai sumažintų gamybos kaštus, o taip pat prisidėtų prie gamtos tausojimo ir anglies dvideginio emisijų mažinimo.

Elena Germanovič
Šaltinis: metro.co.uk; onet.pl; decanter.com
Nuotraukos: metro.co.uk; decanter.com
Meniu.lt informacija