Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dešimtojo jubiliejinio Bistrampolio festivalio žvaigždėmis bus grupės „Tamburin“ ir „Mitki“!

2012-04-29
Paskelbk savo straipsnį

Festivalio atidarymas bus gegužės 20 d., 17 val., kai scenoje pasirodys vienas iš populiariausių chorų Lietuvoje - „Ąžuoliukas“. Bistrampolio rūmai, kur nuo  gegužės 20 d. iki rugpjūčio 16 d. vyks įvairiausi renginiai – klasikinės muzikos, džiazo, šviesos ir video, taip ir šokių – yra žaviausiame Lietuvos kampelyje. Tie, kurie jau lankėsi šiose vietose ankstesniais metais, įsitikino, kad tai – tiesiog fantastiškas Kultūros centras.

Kasmet nuo 2003 metų organizuojamas festivalis suburia vis daugiau ir daugiau klausytojų, kadangi kiekvienais metais į Bistrampolio rūmus susirenka žvaigždės iš viso pasaulio. Nebus išimtis ir šie metai, kai į labai erdvią sceną, suręsta tiesiog dvare, išeis dar profesionalesni atlikėjai. Verta paminėti, kad muzika festivalyje – visada gyva. O kai dar būni tokiame nuostabiame ir švariame parke, tai aura, viešpataujanti aplinkui, viršija visus žmogiškuosius patyrimus.

Festivalio teritorijoje taip pat veiks viešbučiai, restoranai, ekskursijų megėjai galės apsilankyti atrestauruotose pastatuose arba
tiesiog pasivaikščioti parke ir pakvėpuoti tyru oru.

Šių metų festivalio programa:

  • Gegužės 20 d. 17 val. Atidarymo koncertas „NUPYNĖM ĄŽUOLŲ VAINIKĄ“
  • Gegužės 27 d. 17 val. „BALTOSIOS SANKT PETERBURGO NAKTYS“ - TAMBURIN (Rusija) 
  • Birželio 17 d. 17 val. „NUSILEISK, DANGAU, ANT ŽEMĖS...“. aktoriaus Rolando Kazlo poezijos I
  • Liepos 1 d. 17 val. „VISKAS APIE MEILĘ“ - operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė
  • Liepos 29 d. 17 val. „DIENA, KAI MANE MYLI“ - tradicinio argentinietiško tango dainos
  • Rugpjūčio 4 d. 17 val. „UGNINGI BALKANŲ RITMAI“ - TRIO BALKAN STRINGS (Serbija)
  • Rugpjūčio 19 d. 17 val. „NORĖČIAU MEILĘ AŠ DAINUOTI“ 
  • Rugsėjo 2 d. 17 val. VALSTYBINIO JAUNIMO TEATRO SPEKTAKLIS VAIKAMS „PAIKA PELYTĖ“ 
  • Rugsėjo 9 d. 17 val. Tarptautinio pianistų konkurso „MUZIKA BE SIENŲ“ laureatų koncertas
  • Rugsėjo 16 d. 17 val. „AUDRINGASIS VAIDO VYŠNIAUSKO TENORAS“

Festivalio žvaigžde bus Peterburgo grupė „Tamburin“ su savo nepamainomu lyderiu – Vladimir Levi, o taip visa dailininkų grupė iš Peterburgo – „Mitki“.

„Tamburin“ - viena iš labiausiai individualių ir ryškiausių muzikos atžvilgių grupių, pagimdytų Piterio roko scenos. „Tamburin“ buvo sukurta 1982 metų sausį Vladimir Levi iniciatyva – talentingo autoriaus ir tada jau gerai žinomo muzikanto, kurio interesai buvo vienodai nukreipti į autorinę dainą, folką ir rokenrolą.

Grupė „Mitki“ susibūrė 1980 metais ir greitai tapo masiniu judėjimu, jungiančiu dailininkus, muzikantus, poetus, rašytojus ir gausybę „prijaučiančiųjų“. Praeito šimtmečio antroje pusėje „Mitki“ tapo viena iš Leningrado neoficialaus meno pagrindinių dalių. Primename, kad įkūrėjas – Dimitrij Šagin ir „Mitki“ pristatinės savo darbus jau nuo gegužės 10 d. festivalyje, kur žiūrovai galės iki pat gegužės 27 d. įvertinti geriausius šios meno krypties darbus.