Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dėl gausybės pažeidimų laikinai neveiks dvi kavinės Vilniuje

2012-04-20
Paskelbk savo straipsnį
Kavinės gamybos patalpos ir inventorius buvo blogai prižiūrimi, netvarkingi ir nešvarūs. Virtuvėje trūko karšto tekančio vandens bei tinkamų dezinfekavimo priemonių, nepaženklintas valymo inventorius. Į kavinę tiekiamų produktų priėmimo kontrolė buvo vykdoma netinkamai, neįsitikinant ar tiekiami produktai atitinka saugos ir kokybės reikalavimus. Patikrinimo metu rasta ir daug nepaženklintų, todėl neaišku kada ir iš kokių žaliavų paruoštų pusgaminių.
UAB „Samhala“ kavinė – šašlykinė, kovo pabaigoje pradėjusi dirbti po žiemos, patikrinta pagal planą.
Patikrinus nustatyta, jog kavinės – šašlykinės patalpoms būtinas remontas. Gamybinės patalpos nešvarios, netvarkinga grindų danga, apsilupinėję sienų ir lubų dažai. Virš viryklės neįrengta mechaninė ištraukiamoji ventiliacija, susidėvėjęs smulkus maisto gamybos inventorius. Inspektoriai turėjo priekaištų ir savikontrolės sistemos užtikrinimui - nebuvo pildomi savikontrolės žurnalai, darbuotojai dirbo nepasitikrinę sveikatos ir neišklausę bendros higienos įgūdžių mokymo kurso.

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dėl nustatytų pažeidimų abiejų kavinių veikla laikinai sustabdyta, kol bus pašalinti visi nustatyti trūkumai. Atsakingiems asmenims skirtos baudos.

Vmvt.lt informacija
Nuotrauka: sxc.hu