Deimantinė degtinė

Deimantinė degtinė

Diamond Standard Vodka priskiriama prie vienų brangiausių degtinių pasaulyje. Žodis deimantas pavadinime naudojamas ne šiaip sau: daugkartinio destiliavimo metu naudojami tikri deimantai.

Sunku teigti, kad jos gamintojai atrado kažką naujo: rinkoje jau kurį laiką sėkmingai parduodama degtinė Diva. Tačiau skirtumų yra: Diamond Standard Vodka destiliavime naudojami tik deimantai, o Diva - akmens anglis iš skandinaviško beržo. Diamond Standard gaminama iš lenkiškų grūdų, o destiliavimo metu naudojami 600 vieno karato deimantai. Šios degtinės butelis iš tikrųjų išskirtinis: net tris metus trukiusio kūrybinio proceso bei darbo, vieno iš pasaulio stiklo rinkos lyderio – prancūzų kompanijos Saverglass, rezultatas. Ši firma išgarsėjo įstabiais kūriniais - ji orientuojasi į nepriekaištingą rezultatą, laimėjo ne vieną apdovanojimą. Taigi ši kompanija sukūrė Diamond Standard Vodka butelio dizainą: jos kaklelį puošia 25 mm Swarovski kristalas, kuris simbolizuoja degtinės grynumą bei pranašumą. Degtinės filtravimas naudojant deimantus yra užpatentuotas. Toks sumanymas rinkoje yra pirmas. Destiliavimo proceso metu naudojama daugiau nei 600 deimantų. Pasak gamintojų, tai suteikia degtinei išskirtinį skonį: „Degtinės skonis nepamirštamas – tiesiog šilkinis, o kvapas sublitus ir švelnus. Tai tarsi meno kūrinys.”

Filtravimo sistema buvo tobulinama net 3 metus. Gamintojai tvirtina, kad tai labiausiai rafinuota bei rinktinė degtinė, kuri gaminama masiškai. Šiuo metu atliekami rinkos bandymai JAV, Masačusetse. Greitu metu ji pateks į Nju Jorko bei Nju Jersio rinką. Ši degtinė buvo bandoma bei testuojama JAV bei Europoje, lyginant ją su rinkos lyderių produktais. Diamond Standard Vodka pripažinta kaip švelniausia, jai priskirtos geriausios skoninės savybės. Užpatentuotas degtinės butelis laimėjo apdovanojimą už dizainą. Diamond Standard Vodka taip pat apgalvojo kainų sistemą: jos mažmeninė kaina sudarys apie 100 dolerių.

Elena Germanovič
Šaltinis: intoxicologist.wordpress.com
Nuotraukos: intoxicologist.wordpress.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną