Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Daugėjant kavos išsineštinai barų, konkuruojama kokybe ir kaina

2011-11-05
Paskelbk savo straipsnį

Pasak baro savininkų, šio prekinio ženklo populiarumas Kauno Rotušėje ir Rygos centre lėmė dar vieno, tačiau šiek tiek platesnio asortimento baro atidarymą Lietuvos sostinėje. Naujasis baras įkurtas bendradarbiaujant su Suomijoje pirmaujančiu kavos gamintoju „Paulig“.

„Norime, kad ir mūsų šalyje kavos gėrimas būtų maloni tradicija, o ne prabanga, kai norisi ją gerti ne tik namuose. Todėl Lietuvoje ir Latvijoje sėkmingai veikiančio kokteilių baro „Groovy“ pagrindinius ypatumus – išskirtinę kokybę, gerą kainą bei stilingą tarą nutarėme perkelti ir į naujos koncepcijos, – kavos išsineštinai ir kokteilių barą Vilniuje“, – teigia Eimantas Navikauskas, vienas „Groovy“ bendrasavininkų.

Naujojo „Groovy“ baro savininkai teigia galintys garantuoti kavos kokybę ne tik aukščiausios rūšies kavos pupelių mišinio dėka, bet ir itin modernaus bei pilnai automatizuoto šveicariško kavos aparato, kurį naudoja ir pasaulio didieji greito maisto tinklai.
Pasak E. Navikausko, skirtingi kavos gaminimo būdai keičia galutinį produktą, pvz. ruošiant populiariausias kavas su pienu (latte, cappuccino ir t.t) tradiciniais kavos aparatais, kavos skonis priklauso ir nuo gaminančio kavą žmogaus pastangų. Naujajame bare „Groovy“, visiems kavos gaminimo etapams naudojamas kavos aparatas, gali užtikrinti stabilią kavos kokybę, nes žmogus kavos paruošime atlieka tik nežymų vaidmenį.

„Neabejoju, jog „Groovy“ klientams patiks ir kavų rūšių kainų klasifikacija. Be to, sekdami sveikos gyvensenos tendencijas, valgiaraštyje greta kiekvienos kavos nurodėme ir kalorijų skaičių. Taip pat, mūsų bare vietoj cukraus klientai gali rinktis fruktozę; kavą be kofeino ar su liesu pienu“, – vardija E. Navikauskas.

Karšta kava „Groovy“ garuoja: ketvirtadieniais – sekmadieniais beveik visą parą: nuo 8 val. iki 7 val. ryto. Kitomis dienomis iki 23 val. vakaro. Naujasis kavos baras įsikūręs Vilniuje, adresu Didžioji g., 28.