Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dar įvairesnis Kairėnų vasaros festivalis kvičia į muzikinius pasimatymus

2016-06-27
Paskelbk savo straipsnį

Liepos 10 d. į nekasdienį pasimatymą su muzika kvies universaliu talentu apdovanota atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, puikiai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazo, tiek popmuziką. Savitas ir jau puikiai pažįstamas Giedrės balsas bei populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams,  derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Kartu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas“, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.

Muzikinę estafetę liepos 20 d. perims kita, itin savita atlikėja - Jurga Šeduikytė. Pasauline tendencija vis dažniau tampa atlikėjų solo performansai, kada scenoje žiūrovams jie pasirodo visiškai vieni. Jurga neatsilieka, tad Kairėnų vasaros festivalio koncerte savo muzikos mylėtojams surengs melodingą solo pasirodymą: dainuos ir gros scenoje viena pati. Programoje skambės hitais tapusios atlikėjos dainos, naujausi kūriniai iš rudenį gastrolėse po Lietuvą pristatyto muzikinio albumo „Giliai vandeny”. Savo gerbėjus Jurga pasitiks kitokia: jos kūryba įgijo šviesesnių, naujų atspalvių, o dainose atsirado daugiau optimizmo.
Rugpjūčio 4 d., festivalio uždarymui žavioji atlikėja Evelina Sašenko surengs dainininkės, aktorės, rašytojos Barbros Streisand dainų koncertą. Ši muzikos legenda pelnė didžiulės klausytojų armijos pagarbą ir tapo tikra ikona jaunesnės kartos atlikėjams. Ne išimtis ir pati Evelina, kuriai ši dainininkė tarsi mokytoja, į kurią lygiuojasi. Į koncerto programą Evelina įtraukė kūrinius iš miuziklų „Funny Girl“, „Cats“, daug kitų populiarių B. Streisand dainų.

Šeši festivalio koncertai – gaivus oro gurkšnis visiems, vertinantiems prasmingą laisvalaikį gamtoje ir teisingą muziką. Linkėdami pagauti gerą vėją ketvirtąjį Kairėnų vasaros festivalį pristatantys „Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas „Aula“ kviečia atvykti į VU Botanikos sodą, vietą, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo birželio iki rugpjūčio mėn. žiūrovai turi galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų koncertais po atviru dangumi.

Bilieto kaina 10 €, koncerto dieną 12 €
Bilietus platina Bilietai.lt ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.