Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Centro kolonos“ - dešimtmetį nekintanti maisto kokybė (Vilnius)

2010-06-21
Paskelbk savo straipsnį

Vos prieš kelis mėnesius prasukę pro restoraną ar kavinę dabar jau jo galime nerasti arba vietoj šio – veikiantį kitą. Šis verslas ypač nestabilus ir dinamiškas, tačiau nostalgiją kelią vietos su istorija, kurios turi savo koncepciją, išlaiko porcijų dydį, maisto kokybę ir jose tvyrančią atmosferą, aptarnaujantį personalą – kitaip tariant išsiskiria stabilumu. Užtenka prisiminti vaikystėje vienoje iš senamiesčio kavinių ragautus ledus ar aromatingą kavą, o vyrams - sekmadienio popietę aludėje skanautą alų ar sultingą kepsnį.

Malonu, kai metai iš metų mus aptarnauja tas pats padavėjas ar barmenas... Net nutrinti stalai įgauna šarmo, o per metus rankiotos interjero detalės „susižaidžia“. Restoranai, kavinės, aludės, barai be abejonės kelia prisiminimus, juk tai svarbi gyvenimo dalis, kuri siejasi su bendravimu ir vienu iš gyvenimo malonumų – maistu bei gėrimais. Nenuostabu, kad iš lūpų į lūpas draugams perduodame ir blogą ir gerą reklamą – skundai, deja, sklinda greičiau, o štai gerą vardą išlaikyti kainuoja daug daugiau pastangų...Tai patvirtina ir dar viena mūsų pašnekovė.

„Kolonų“ tinklo kavinės išsibarsčiusios po sostinę

Kalbamės su „Kolonų“ kavinių tinklo direktore, Eugenija Dailidonienė, kuri džiaugiasi, kad šių kavinių lankytojų ratas išlieka pastovus ir didėja. Penkios tinklo maitinimo įstaigos veikia skirtingose sostinės vietose: „Centro kolonų“ kavinė įsikūrusi M.Mažvydo bibliotekos patalpose, „Senatorių kolonos“ veikia netoli Katedros, ramioje Tilto gatvelėje, Valstybinio jaunimo teatro patalpose veikia „Teatro kolonos“, o Naujamiesčio verslo centre (Švitrigailos g. 11M) įsikūrusios „Verslo kolonos“, tuo tarpu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje – kavinė „Kolonos“. Šio tinklo kavinės išsiskiria moderniu interjeru, o skanauti siūloma europietiškos bei lietuviškos virtuvės patiekalų, taip pat išlaikoma maisto kokybė.

„Centro kolonoms“ - jau 10 metų

Kavinė veikia jau dešimtmetį. „Užsukę svečiai pas mus ras tokias pat porcijas kaip prieš 10 metų. Pietums kasdien siūlome rinktis iš dviejų sriubų, kelių karštų patiekalų. Pietūs šioje kavinėje kainuoja 12-15 Lt. Tokia kaina susidaro, kadangi maistui gaminti naudojame lietuviškus produktus, palaikome savo įvaizdį ir negalime rizikuoti mūsų klientų sveikata. Papietauti kviečiame ir kitose mūsų tinklo kavinėse. Taip pat kiekvieną dieną „Kolonų“ tinklo kavinėse taikome nuolaidą vis kitam patiekalui iš pagrindinio meniu.“ - pasakojo p. Eugenija.

Didžkukulių mėgėjams

Pasak ponios Eugenijos, turėtų suklusti didžkukulių mėgėjai: „Antradieniais didžkukulių rasite „Centro kolonose“, „Senatorių kolonose“ ir „Kolonose“, trečiadieniais kviečiame jų skanauti „Teatro kolonose“, o ketvirtadieniais „Verslo kolonose“.“ - komentavo šeimos verslo įkūrėja.

Skirtingos vietos pobūviams

„Kolonų“ tinklo privalumas tas, kad galite pasirinkti skirtingas vietas rengti pobūviams ar furšetams. Šiose kavinėse dažnai švenčiamos vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, rengiami įmonės vakarėliai, gedulingi pietūs. Šeimininkai pasiūlys išsirinkti iš plataus pobūviu meniu, kuriame per dešimtmetį atrinkti geriausi receptai, suderins šventės smulkmenas bei visada priims Jus kaip savus. Taip pat organizuojami išvežamieji maitinimai.

Vietoje kepami konditeriniai gaminiai

Beje, „Centro kolonose“ kepami konditeriniai gaminiai – burnoje tirpstantys tortai. Tad šventėms galėsite rinktis iš 10-12 pavadinimų, o jei negalėsite pasispręsti p. Eugenija rekomenduoja apsistoti ties „Kolonų“ tortu. Tai biskvitinis tortas, gaminamas su maskarponės sūriu, aviečių ir vyšnių likeriu, dengtas šokoladu. Tad jei dar nepietavote šio tinklo kavinėse ar svarstote, kur atšvęsti įsimintiną gyvenimo įvykį – patikėkite šiuos rūpesčius „Kolonoms“...


Daugiau apie „Centro kolonas“>>

Daugiau apie „Senatorių kolonas“>>

Daugiau apie „Verslo kolonas“>>

Daugiau apie „Kolonas“>>

Daugiau apie „Teatro kolonas“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Kolonų“ archyvo
MENIU.LT informacija

2010 06 21