Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

California pietūs – į Jūsų sveikatą! (Vilnius)

2012-02-15
Paskelbk savo straipsnį
Jau seniai pietūs nebėra vien laikas pasistiprinti darbo dienos metu. Ne paslaptis, kad teisingas maistas, teisingoje vietoje – patogiausia ir efektyviausia bendravimo forma.

California pietūs
Tokių pietų metu ne tik valgoma, bet ir užmezgamos dalykinės pažintys, aptariami verslo reikalai, vedamos derybos, daromi svarbūs sprendimai. Rezultatyviems verslo pietums pasirūpinkite tinkama aplinka ir nepriekaištingu aptarnavimu. „California“ išrinktas svetingiausiu metų baru, o personalas nuolat tobulinasi kokybiškiausio aptarnavimo sferoje.

Pietūs-pasimatymas
Jei norite sužavėti savo išrinktąją(-į) rinkitės vietą, kurioje net pietų metu galėsite surengt nedidelę šventę jos arba jo skrandžiui. Jaukioje „California“ erdvėje pietų metu galėsite mėgautis, vienų geriausių Lietuvoje virėjų išieškotais patiekalais.  

Skanu, sveika, sotu, nebrangu
Pietų metu bare „California“ nereikia išbraukti nei vieno iš šių apibūdinimų. Californijos patiekaluose nerasite nei skonio stipriklių, nei kokių sintetinių padažų ar pusgaminių. „California“ baras dalyvauja atsakingų restoranų projekte „Kas šiandien meniu?“, todėl maisto kokybę ir šviežumą garantuoja.

O, kad sugrįžtumėte kitą ir dar kitą dieną, ir dar visas kitas dienas – kasdien pietums bus paruošti vis kiti, nauji patiekalai!


„California“ pietų laikas
Darbo dienomis 11:30 - 15:00 val.
Subačiaus g. 2, Vilnius
Telefonas pasiteirauti: +370 652 65551
www.california.lt