Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Buon Giorno“ kviečia paragauti jaunojo itališko vyno

2011-11-09
Paskelbk savo straipsnį

Jis, kaip margaspalvis drugelis, sušvinta visa skonių ir aromatų palete ir, baigęs savo trumpą gyvenimą, užleidžia vietą brandesniems vynams. Šio jauno vyno amžius būna labai trumpas, maždaug, iki kitų metų gegužės mėnesio, nors dažniausiai jo nebelieka iki Šv. Kalėdų...

Jaunas vynas lyg gamtoje užaugę švieži vaisiai, kuriais skubame pasidžiaugti tik jiems gamtos skirtu metų laiku.

NOVELLO – tai dažniausiai raudonas, ne silpnesnis kaip 11 laipsnių Šiaurės Italijos vynas, kurio gamybai gali būti naudojamos visos čia augančios vynuogių rūšys.

Išrinkau Jums geriausią – „Campagnola 2011 Novello Bardolino DOC“ ir jis yra pirmasis NOVELLO, kuriam Italijoje suteikta D.O.C. kategorija! Šis vynas gaminamas iš Corvina, Rondinella ir Molinara vynuogių, kurios prinoksta ant kalvų juosiančių didžiausią Italijos ežerą – Gardą. Jam gaminti naudojamos tik nepažeistos vynuogės. Tai praėjusios vasaros aromatai – žydinčių pievų, sunokusių vaisių ar šviežiai išvirtos uogienės. Jis minkštas, neįkyrus ir švelnus.

Kviečiame Jus, tuo pačiu metu, kaip ir Italijoje, prisijungti prie šios rudens šventės pas mus. Vertinkime ir ragaukime kartu, – gal tai taps viena gražių mūsų bendrų tradicijų? Kvieskite mamas, tėčius, draugus ir kaimynus, juk tai dar viena priežastis susėsti ir nuoširdžiai paplepėti, galbūt, ne tik apie šį jauną vyną.

Laukiu Jūsų visose „BUON GIORNO“ stotelėse !!!

Nuoširdžiai,
Jūsų BUONGIORNETA