Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Buon Giorno“ krautuvėlei – 5 metai!

2014-09-08
Paskelbk savo straipsnį

"Buon Giorno"- tai „Gera diena", o mes turime ką pasiūlyti, kad kiekviena diena būtų Jums būtent tokia. Didelis entuziazmas, nuoširdus darbas ir tikėjimas tuo, ką darome užpildė mažytes mūsų erdves meilės kupinom smulkmenom. Viena iš jų- BUONGIORNETA, tikroji krautuvėlių  šeimininkė- miela lėlė,kavos spalvos skrybėle, nuo atidarymo dienos rašanti Jums laiškus apie tai, kas vyksta jos pasaulyje, kurį ji dalinasi su Draugais.

Draugai- tai visi tie mieli veidai nors kartą čia užsukę, užpildę kelias nereikšmingas eilutes jie apdovanojami paprastu keturių skaičių kodu, kuris suteikia šiek tiek kitokias - Draugų kainas. Sakysit smulkmena, bet juk mažos dovanėlės stiprina draugystę, kurią rasite čia,  kartu su žemiškais gyvenimo skanėstais. Italai sakytų,- „Tempo al tempo", kas reikštų,- „Viskas, ko reikia geram laikui" ...Labai noriu tikėti, kad viską, kas telpa šiame sakinyje rasite būtent čia. Kol lauksite pjaustomo kumpio ar saliamio, nesikuklinkite, paprašykite  espresso puodelio ar degustuojamų produktų,jei turite šiek tiek laiko išsiklausinėkite apie kasdieniškus itališkus produktus, kurie jums įdomūs, nauji ir nematyti. Kartu atraskime mažus kasdieninius stebuklus, kurie privers plačiai nusišypsoti.

Tuo tarpu elektroninėje parduotuvėje galėsite įsigyti tikrų itališkų produktų ir rasti patikrintus receptus. Elektroninę krautuvėlę rasite čia >>