Britai už alų atsiskaito maisto produktais

Britai už alų atsiskaito maisto produktais

Pasaulyje tvyranti ekonominė krizė neaplenkė ir Didžiosios Britanijos. Britai buvo priversti atsisakyti daugelio malonumų. Edgefield miesto gyventojams pasisekė – vietinėse aludėse alaus jie gali gauti nemokamai. Už alų žmonės gali atsiskaityti atsineštais produktais: daržovėmis, vaisiais, pagautais ar sumedžiotais laimikiais. Tokia natūralių mainų, primenančių viduramžius, sistema „The Pigs“ aludėje veikia jau dvejus metus, tačiau tik šiemet, sulaukus ekonomikos nuosmukio, tapo populiari.

Virtuvės šefas įvertina atneštų produktų kokybę, pagal kurią paskaičiuoja, kokia suma sumažinti lankytojo sąskaitą. „Žmonėms norisi išeiti iš namų, pabūti su draugais, tad reikia jiems pagelbėti. Be to, tokia atsiskaitymo sistema naudinga ne tik klientams, bet ir mums: ūkininkų atnešti aukštos kokybės produktai yra geresni už tuos, kuriuos gauname iš tiekėjų. Ši sistema taip pat yra puikus būdas sustiprinti vietinių gyventojų komunikaciją, nes susitikę jie pasikeičia informacija, pasidalina patarimais apie produktų auginimą ir pan.“, – kalbėjo aludės vadybininkas Cloey'us Wasey.

Žmonės neša pačius įvairiausius produktus: aguročius, bulves, vištas, kiaušinius, žuvį, fazanus, triušius, slyvas ir kt. Prie įėjimo kaba pranešimas: „Jei išvedėte naują produkto rūšį, išauginote skaniausias bulves, paskerdėte ar sužvejojote tai, ko mūsų valgiaraštyje nėra – atneškite ir mes pagaminsime puikų patiekalą!“, praneša CNN.

Pagal CNN informaciją parengė Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: http://www.dailymail.co.uk
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną