Brangiausia pasaulyje kava

Brangiausia pasaulyje kava

Ar jums kada nors atnešė per didelę sąskaitą? Ar pasijutote apgauti? O kaip reaguotumėte, jei sąskaita būtų tokia didelė, jog už šiuos pinigus galėtumėte nusipirkti butą?

Kaip žinia, restoranuose, kavinėse bei kitose maitinimo įstaigose atsitinka įvairių neįtikėtinų dalykų, kartais klientas jaučiasi apgautas, o kartais sąskaita tiesiog kelia juoką. Būtent taip ir atsitiko vienai britei, kuri, laukdama skrydžio Heathrow oro uoste, 5 terminale, „Giraffe Juice Bar“ prisėdo atsigerti kavos.

Tiesa, 59 metų Terri Patsalides, gyvenanti vakarinėje Londono dalyje ir dirbanti „Chiswick“ aukcione, išgėrė ne vieną, bet 4 kapučino, kadangi jos bagažas vėlavo iš naujojo terminalo. Neverta net aiškinti, kaip nustebo moteris, kai padavėja atnešė sąskaita ir ji išvydo penkiaženklį skaičių: 90 000 svarų už vieną puodelį kavos.

Moteris pagalvojo, kad suma tikrai per didelė. Padavėja paėmė sąskaitą ir paraudonavo, nes joje iš tikrųjų buvo nurodyta, kad už 4 kavas reikia sumokėti 361 514 svarų. Ne vieną, gavusį tokią sąskaitą, ištiktų šokas: negi kava tokia brangi?

Žinoma, įvyko paprastas nesusipratimas: padavėja atsiprašė, nusišypsojo ir pasakė, kad Terri reikia sumokėti vos 12 svarų. Pasirodo, sistemoje įvyko klaida ir buvo išrašyta klaidinga sąskaita – ji buvo atšaukta ir visi smagiai nusijuokė. Po atidarymo 5 terminalas dažnai garsėjo tokiais nesusipratimais ir sistemos gedimais.

Parengė Elena Germanovič
Šaltinis: social.moldova.org
Nuotrauka: profile.myspace.com

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną