Brangiausia kava – Maskvoje (svetur)

Brangiausia kava – Maskvoje (svetur)

Maskva laikoma ne tik vienu didžiausių pasaulyje miestų. Buvusi komunizmo sostinė užsienio svečiams šiandien siūlo brangiausias paslaugas aptarnavimo srityje.

Konsultacinė kompanija „Mercer“ atliko eilinius tyrimus ir, pateikdama savo rezultatus, teigia, jog šiame mieste kavos puodelis kainuoja brangiausiai pasaulyje. „Forbes“ žurnale šmaikščiai rašoma, kad „Leninas apsiverstų karste, jei sužinotų, kad praėjus 17 metų po komunizmo žlugimo kavos puodelis Maskvoje kainuoja brangiausiai pasaulyje“. Maskvoje vidutinė kavos puodelio kaina, įskaitant aptarnavimą, yra 10,19 JAV dolerio, t. y. 22,58 lito.

„Mercer“ kompanijos vadybininkų teigimu, jie tyrimus atliko konkrečiai tose vietose, kur lankosi daugiausiai turistų. Tad visai nenuostabu, kad būtent turistų pamėgtose vietose ne tik kavos, bet ir kitų produktų kainos yra didžiausios.

Vienas didžiausių kavos tinklų „Starbucks“ pernai rugsėjį po ilgų ir pagaliau teigiamus rezultatus davusių derybų su Maskvos valdininkais atidarė pirmąją savo kavinę. Šioje kavinėje kavos puodelis kainuoja apie 6,42-8,56 JAV dolerio, tad turistai gali šiek tiek sutaupyti. Be abejo, turtingieji ir toliau galės sau leisti mėgautis brangiausia kava pasaulyje.

Pagal interneto spaudą parengė Jolanta Bagurskienė
Nuotraukos: bellevuearts.org
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną