Brangiausi pasaulyje kokteiliai

Brangiausi pasaulyje kokteiliai

Pasaulio turčiams krizės nerūpi. Pripratusiems prie prabangos, jiems rožinio šampano ar gero viskio nebeužtenka, todėl rinkoje atsiranda vis naujų produktų.

Šiuo metu brangiausias pasaulyje kokteilis maišomas Belfaste (Šiaurės Airijoje), viešbutyje „Merchant Hotel“. Pagrindinė prabangaus kokteilio sudedamoji dalis – 17 metų „J. Wray Nephew“ romas iš Jamaikos. „Galbūt kokteilio išvaizda nėra įspūdinga, tačiau mes tikrai siūlome kažką ypatingo. Visa istorija – butelyje, kuris kiekvieną naktį saugiai užrakinamas viešbučio seife. Mat tokių butelių visame pasaulyje yra tik šeši“, – tvirtina viešbučio barmenas. 

Londone, „Domovano“ bare, maišomas kitas nuostabus kokteilis. Baro vadybininkas Antonio Dandrea paaiškino: „Žmonės visada ieško kažko naujo, kažko, ko negali rasti niekur kitur“. Turbūt tas kažkas yra šiame bare siūlomi 48 valandas degtinėje mirkyti triufeliai su triufelių martiniu.

Jeigu jūs vis dar norite nustebinti save ar savo išrinktąją (arba išrinktąjį), visada galite nusitempti ją (jį) į „Algoquin“ viešbutį ir užsakyti „Martini-On-The-Rock“ („Martinis ant uolos“). Vienintelė uoliena šiame gėrime yra 1,52 karatų deimantas. Tai gėrimas, dėl kurio jūsų banko sąskaita ištuštės 20 000 litų. Kituose žinomuose pasaulio baruose kokteiliai maišomi su rubinais ar aukso pagaliukais.

Niujorke esančio „London“ viešbučio baro vadybininkas mano, kad tai yra tikra nesąmonė: „Aš lygiai taip pat galiu pateikti kokteilį su audinės kailiniais ir vadinti tai 20 000 dolerių priekaba“. Duncanas Haldenas vis dėlto pateikia 550 dolerių „priekabas“ prie kokteilių savo klientams, bet jos neįtrauktos į gėrimų sąrašą. Nenuostabu, kad visi turtingieji tokie liekni, užsiauginti pilvuką iš tiek kainuojančių gėrimų tikrai sunku...

Skirmantė Gough
Šaltinis: www.trendhunter.com
Nuotraukos: about.com, canada.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną