(Beveik) povandeninis viešbutis (svetur)

(Beveik) povandeninis viešbutis (svetur)

Ar kada nors norėjote prabusti kambaryje po vandeniu? O galbūt svajojote apie žuvų, delfinų povandeninį spektaklį prieš miegą? Tuomet jums reikėtų apsilankyti Dubajuje esančiame viešbutyje „Atlantis“, kuriame įkurti specialūs kambariai po vandeniu.

„Atlantis“ viešbutis, įsikūręs „Neptūno“ viešbutyje, Palmės saloje, savo klientams siūlo įdomiausią, jei ne įspūdingiausią, vaizdą visame pasaulyje.

„Neptūno“ viešbučio kambariai buvo sukurti specialiai tiems, kurie tiki Atlantidos idėja. Įsikūrę tokiame kambaryje, svečiai galės visą parą stebėti jūros gyvenimą bei nuostabiuosiuos labirintus, sukurtus specialiai Ambasadoriaus lagūnoje, Palmės saloje, beveik kaip delfinariume.

Šio viešbučio nėra su kuo palyginti. Tai kol kas pirmas ir vienintelis toks viešbutis. Sumanytojai ne tik įrengė svečių kambarius su vaizdu į jūrą, bet ir visą Atlantidos pasaulį su povandeniniais vartais bei dirbtiniu apgriuvusiu miestu. Dienos metu visi lankytojai gali apsilankyti šiame naujame pasaulyje (beveik) po vandeniu, vizito kaina 75 Lt.

Tiems, kas susigundė ir norėtų apsilankyti, galima tik pridurti, kad jei žiūrėti į žuvis pabos, jūs visada galite į kambarį iškviesti liokajų, kuris išpildys visas jūsų užgaidas. 65 000 jūros gyvybės formų 24 valandas per parą kiekvieną dieną, povandeniniai vaizdai, prabangūs kambariai. Belieka laukti viešbučio mėnulyje!

Skirmantė Gough
Pagal: www.atlantisthepalm.com
Nuotraukos: www.atlantisthepalm.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną