Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Berlyne paroda-degustacija „Vynas ir menas“

2010-08-18
Paskelbk savo straipsnį

Geriausių Vokietijos vynininkystės ūkių sąjunga (vok. VDP Prädikatsweingüter) šių metų rugsėjo 5 d. švenčia savo šimtąjį gimtadienį. Šia proga 70-yje Berlyno galerijų vyks ypatinga vynų degustacija. Pirmą kartą VDP istorijoje visi 195 vynininkystės ūkių sąjungos nariai vienu metu pristatys savo geriausius vynus šiuolaikinio meno kontekste.

Vynui ir menui renginio metu bus skiriamas vienodas dėmesys. Renginio lankytojai galės pasirinkti, ar su meno ir vyno rūšių įvairove norėtų susipažinti savarankiškai, ar prisijungę prie daugiau nei 200 ekskursijų, kurias ves gidai ir someljė.

Vynų degustacijos lankytojai galės vaikščioti tarp galerijų arba važinėtis specialiais maršrutiniais autobusais. Papildomas traukos taškas - kolonadų apsuptas kiemas priešais Senąją nacionalinę galeriją (vok. Alte Nationalgalerie), esančią muziejų saloje (vok. Museumsinsel). Šioje pagrindinėje renginio vietoje bus galima detaliau sužinoti apie vykstančias degustacijas ir prisijungti prie ekskursijų.

Daugiau informacijos: www.vdp.de


Nuotrauka: inmagine.com
2010 08 18