Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Beirut“ - naujas, rytietikų patiekalų restoranas sostinėje (Vilnius)

2009-10-08
Paskelbk savo straipsnį

Spalio 9 d. restoranas „Beirut“, kviečia į atidarymo šventę, kurioje pats savininkas Jaafar Dayekh, padedamas dviejų arabų virėjų, gamins svečiams rytietiškus patiekalus. Vakaro metu skanausime rafinuotą vyną iš Libano, degustuosime net apie penkiolika libanietiškų valgių, kuriais didžiuojasi restorano savininkas, mėgausimės rytietiškais desertais ir libanietišką kava. Šou programoje svečių lauks rytietiška muzika, pilvo šokiai ir malonus kaljano rūkymas. Vakarą ves Milgedas Aleksandravičius.

Restorane „Beirut“ bus galima mėgautis šaltais ir karštais libanietiškais užkandžiais, bei patiekalais, o rytietiškų desertų, pripažintų visame pasaulyje, čia galės paragauti visi mėgstantys pasmaližiauti. Visą restorano valgiaraštį ruošia pats restorano savininkas Jaafar Dayekh, padedamas dviejų arabų virėjų. Penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta pilvo šokių vakarai.

Restoranas išsiskiria ir savo interjeru, sukurtu pačio restorano savininko. Jaukios restorano sienos dekoruotos rytietiškais raštais austais kilimais, autentiškais kostiumais, lentynose apstu įvairiausių rytietiškų aksesuarų, senovinių kaljanų, grindys išklotos marga, rausva kilimine danga. Šviestuvai, indai ir stalo įrankiai pirkti Libano sostinėje Beirute.

Renginio metu maisto žinovai ir kiti svečiai turės galimybę pademonstruoti savo rytietiškas žinias ir išsinešti krūvą dovanų, o drąsuoliai galės pasimokyti pilvo šokių kartu su egzotiška pilvo šokėja.

Restorano informacija
Nuotrauka: corbis.com