Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Batoras – restoranas, sujungęs gamtą su miesto šurmuliu!

2015-08-06
Paskelbk savo straipsnį

45 vietų restorano salė  atidaroma ir svečius  priima kiekvieną dieną nuo 11:00 val.  Patyrę, Lietuvoje ir Pasaulyje pripažinti mūsų virtuvės meistrai kviečia paragauti ir įvertinti ant žarijų (grill) ruošiamus patiekalus iš jautienos, avienos, kiaulienos ir vištienos. Žuvies mėgėjus pamaloninsime ant žarijų paruoštu šviežios žuvies patiekalu iš tuno, starkio, karališkojo ešerio ar jūros liežuvio.

Lengvų užkandžių mėgėjai kviečiami paragauti ir įvertinti mūsų siūlomas salotas, gurmaniškus užkandžius ar sriubas. Prie pasirinktų patiekalų rekomenduosime labiausiai tinkančius mūsų virėjų gaminamus padažus bei garnyrus.

Saldesniam gyvenimui ir džiugioms akimirkoms siūlome mūsų  virėjų gaminamus desertus: sezoninių uogų ar vaisių ledus, burnoje tirpstantį šokoladinį desertą ar creme briulee. Prie deserto būtinai siūlome paragauti išskirtinio skonio kavos.

Svaiginančioms akimirkoms siūlome kruopščiai atrinktų rūšinių vynų, šampano, konjakų, viskių ir kitų tauriųjų gėrimų pasirinkimą.

Darbo dienomis  nuo 11 iki 16 val. siūlomi verslo pietūs - tai puiki galimybė greitai ir skaniai papietauti gražioje ir jaukioje aplinkoje, atsikvėpti nors trumpam nuo darbų rutinos . Kiekvieną dieną Jūsų pasirinkimui skirtingas Verslo pietų meniu.

II aukšte esanti erdvi ir šviesi pobūvių salė – tai puiki vieta organizuoti Jūsų šventes įvairiomis progomis .Kokybiškas parketas, prašmatnūs sietynai, panoraminiai langai, jauki, šalia salės esanti lauko terasa, sukuria ypatingą šventinę nuotaiką ir atmosferą. Salėje įmontuota garso ir vaizdo sistema leidžia pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis, organizuoti įvairius dalykinius susitikimus, konferencijas.

Laukiame visų svečių naujame mūsų restorane!