Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Barzdotas vokiečių fenomenas „Kadavar“ – „Velnio akmenyje“

2013-03-02
Paskelbk savo straipsnį

Klausant vaikinų muzikos jaučiama stipri grupių „Black Sabbath“, „Pentagram“ ir „Hawkind“ įtaka, tačiau vokiečių trio nėra vienpusiški šių legendų pasekėjai. Maišydami daugybę įvairių stilių „Kadavar“ idėjas išreiškia per savą požiūrio prizmę. Jų muzikoje žavi ne tik 70-ųjų dvasia, bet ir tai, kaip pasitelkdami šį skambesį muzikantai geba sukurti be galo gražius kūrinius, pavergiančius šiandieninį klausytoją. Įspūdį daro ir išskirtinis jų įvaizdis – vešlūs plaukai ir dar vešlesnės, paslapties ir rimties suteikiančios barzdos...

Jauna barzdotųjų rokerių komanda garsėja stulbinančiu greičiu. Gausybė parduotų plokštelių, aktyvi koncertinė veikla apšildant aukšto kalibro grupes („Saint Vitus“, „Sleep“, „Pentagram“, „Electric Wizard“) ir grojant tokiuose festivaliuose kaip „Desert Fest“, „Yellowstock Festival“, „Roadburn“ ir kiti – visa tai tik pirmieji trijulės sėkmės žingsniai. Dėl tokių pasiekimų vienas svarbiausių Vokietijos muzikos žurnalų „Visions“ grupę įvardijo kaip fenomeną.

Bene stambiausias grupės laimikis šiuo metu – kontraktas su viena didžiausių pasaulyje sunkiosios muzikos įrašų kompanijų „Nuclear Blast Records“. Įrašų bendrovė jau pavasarį ketina į pasaulį išleisti naujausią „Kadavar“ albumą „Abra Kadavar“. Anot „Nuclear Blast Records“ atstovų, „Kadavar“ vaikinai yra „savo profesijos meistrai ir gali būti teisėtai laikomi Vokietijos okultinio roko judėjimo vedliais“.

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=fzLBBDh2dJ4
http://www.youtube.com/watch?v=prahqr9ICZc