Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Barmenų čempionato nugalėtojai dalinasi receptais

2013-09-03
Paskelbk savo straipsnį

Antroji vieta atiteko nedaug atsilikusiam Algirdui Mulevičiui, trečiąja džiaugėsi pernykščio čempionato nugalėtoja Aušra Kazlauskienė. Dabar jų laukia kitas etapas – Baltijos šalių čempionatas, kuris vyks jau rugsėjį.

Lietuvos barmenų profesionalumas auga
Čempionato vertinimo komisijos pirmininkas, buvęs „Soul box“ vadovas ir didelę patirtį turintis barmenas Aurelijus Marudinas buvo nustebintas per kelis metus išaugusio profesionalumo lygio: „Dalyviai čempionatui stipriai pasiruošė, sukūrė tikrai įdomių ir netikėtų skonių. Džiaugiuosi, kad į dalyvavimą tokiuose renginiuose žiūrima vis rimčiau ir atsakingiau, kartu neprarandant polėkio ir fantazijos.“

Dalyvių pasiekimus taip pat vertino profesionalus barmenas, eilę apdovanojimų pelnęs Robertas Janovskis, gėrimų žinovės Urtės Mikelevičiūtės ir šefo Ronaldo Nagrockio komanda iš kulinarinės studijos „Čiop čiop“. Teisėjai vertino dalyvių kūrinių išvaizdą, aromatą bei skonį. Taškai buvo skiriami ir už atlikimą. Iš viso buvo galima surinkti 400 taškų.

Čempionato laimėtojas O. Tūba surinko 328 taškus ir taip pat sulaukė didžiausio žiūrovų palaikymo. Klaipėdiečio A. Mulevičiaus sąskaitoje 309,5 taškai, A. Kazlauskienės – 245.

Pasirodymui – tik septynios minutės
Net tris valandas užtrukusiame čempionate dalyvavo devyni geriausi barmenai iš didžiausių Lietuvos miestų. Trys iš jų – Olympic Lounge atstovavusios moterys, metusios iššūkį vyrams.

Barmenų sukurtus receptus rasite čia >>