Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Baras sveikam gyvenimui

2016-11-29
Paskelbk savo straipsnį

Sulčių baro meniu pagrindą sudaro šviežiai spaustos sultys, trinti kokteiliai, žalieji kokteiliai, riešutų pieno kokteiliai, desertai ir vaikų mėgstami ledų ir pieno kokteiliai. Pirmą kartą apsilankius gali kiek apsisukti galva, mat asortimente - apie 50 pavadinimų sveikatinimosi gėrimų. Panikuoti neverta, rinkitės pagal tos dienos nuotaiką, savijautą, arba paprašykit personalo papasakoti plačiau apie vieną ar kitą gėrimą, taip apsilankymas po apsilankymo būsite išragavę visus ir turėsite savo firminį gėrimą, kurį pamirksėję padavėjui galėsite užsisakinėti tepasakę “man, kaip visada”.

“Fruti Juice&Smoothie” sulčių baras unikalus dėl savo 1/3/5 dienų detoksikacijos programų. Visos detoksikacijos programos, sultys, kokteiliai ir desertai gaminami tik iš kruopščiai atrinktų šviežių ir kokybiškų vaisių, daržovių, riešutų, augalinės (pvz, ryžių, sojų, riešutų pienas) arba gyvulinės kilmės produktų pasirinktinai. Detoksikacijos programos reikalingos Jūsų kūnams, kurie kasdien susiduria su cheminėmis medžiagomis, konservantais ar toksinais... Todėl išvalyti savo kūną iš vidaus nėra prabanga ar pramoga, o būtinybė. Detoksikacijos programos sudarytos dietų ir mitybos specialistės Ievos Kuodienės, su visa reikalinga lydinčia ir Jums aktualia informacija: kalorijų skaičiumi ir maistine sudėtimi: angliavandeniai, baltymai, riebalai.

Vaisiai ir daržovės, naudojami gaminti gėrimams, perkami iš ūkininkų ir sertifikuotų ekologinių ūkių Lietuvoje (aišku, išskyrus egzotinius vaisius). Kiekvieną rytą švieži vaisiai ir daržovės pristatomi į sulčių barus.Baro pagrindiniai veiklos principai: aukšta kokybės kartelė, pastovumas (meniu pasipildo ir keičiasi tik sezoninais gėrimais, pvz. rudenį – moliūgai, žiemą – imbieras, citrinos, vasarą – uogos ir ledų kokteiliai, pavasarį - šviežios daržovės), niekada neskiedžiamos vandeniu ar kitaip nepiginamos sulčių bei kokteilių savikainos.

Detoksikacijos programas, sultis ir desertus galima užsisakyti iš anksto, taip pat į biurą ar namus telefonu 8646 05055, 8638 04433 ar www.foodout.lt/fruti

Idėja kitokiai, sveikai šventei
Gimtadienio šventei, veganams ar sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms “Fruti Juice&Smoothie” sulčių baras gali pristatyti sultis, desertus, tortus (be gyvulinės kilmės produktų ar su jais) į bet kurią Kauno miesto ir Kauno raj. vietą. Jei nerandate pageidaujamų gėrimų/desertų meniu, kreipkitės į baro komanda, kuri prisiderins prie Jūsų poreikių ar pageidavimų.
Sultis, desertus ir tortus galima užsisakyti iš anksto telefonu 8646 05055, 8638 04433 ar www.foodout.lt/fruti