Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Bajoriškos pramogos „Kernavės bajorynė“ (Kernavė)

2014-08-21
Paskelbk savo straipsnį

Kaimo turizmo sodyboje laukiamos tiek pavienės poros, tiek didelės draugų kompanijos – nakvynei vietų čia užteks visiems, mat apsigyventi „Kernavės bajorynėje“ galima atskiruose keturiuose jaukiuose ir ekologiškuose, iš rąstų ręstuose namuose Garinės kaime arba kumetyne, kuriame įrengta 14 patogių kambarių su visais patogumais (telefonu, televizoriumi, internetu), įskaitant pirtelę ir sūkurinę vonią. Vietos „Kernavės bajorynėje“ atsiras ir turistiniams nameliams ant ratų.

Apsistojusiems kaimo turizmo sodyboje siūlomi autentiški bajoriški bei tradiciniai lietuviški valgiai (dalis jų ruošiami laikantis kulinarinio paveldo tradicijų), gaminami iš ekologiškų produktų, perkamų iš geriausių apylinkių ūkininkų. Verta paskanauti ir ypatingų sezoninių valgių, gaminamų su grybais, uogomis, daržovėmis. Nusprendusiems „Kernavės bajorynėje“ surengti banketą, pobūvį, mergvakarį, bernvakarį, vestuves ar kitą šventę, sodybos virėjai vaišių paruoš dviems šimtams žmonių, o šeimininkai suorganizuos teminį ar karaokės vakarėlį.

Reta kuri kaimo turizmo sodybą gali pasiūlyti tiek įvairių pramogų, kiek jų siūlo „Kernavės bajorynė“. Tiek vasarą, tiek žiemą sveikatą pataisyti galima garų ir žolelių terapijos pirtyse, karšto vandens kubile, pasimėgauti masažu, sporto aikštyne parungtyniauti žaidžiant krepšinį, tenisą, badmintoną, tinklinį, futbolą. Jūsų pageidavimu mielai bus surengtos orientacinės varžybos miške, žygiai pėsčiomis, dažasvydžio varžybos ar šaudymo iš lanko rungtys. Sodybos šeimininkai taip pat nuomoja dviračius, valtis, vandens dviračius, pasimėgauti saule kviečia į privatų paplūdimį.

Iš anksto užsisakę, „Kernavės bajorynėje“ galėsite paskraidyti ir oro balionu, pajodinėti žirgais. Viešint tokio nuostabaus grožio kampelyje būtų nuodėmė neaplankyti ir pačios Kernavės bei jos apylinkių, tad sodybos šeimininkai siūlo pažintines ekskursijas originaliu mediniu dvidešimties vietų autobusu.

Ieškantiems vietos ne poilsiui, o darbui, „Kernavės bajorynėje“ veikia viena didelė (120 vietų) ir dvi mažesnės (12 ir 20 vietų) konferencijų salės su visa konferencijoms organizuoti būtina įranga. Tad jei dar nebuvote „Kernavės bajorynėje“, būtinai apsilankykite, jūs visada laukiami.

Daugiau apie „Kernavės bajorynę“>>

„Kernavės bajorynė“ yra įsikūrusi Kernevės pašonėje, netoli kitų dviejų Lietuvos sostinių Vilniaus ir Trakų. Tai išskirtines pramogas siūlanti kaimo turizmo sodyba. Modernioje ir jaukioje kaimo turizmo sodyboje „Kernavės bajorynė“, įsikūrusioje Pragarinės ežero pakrantėje, puoselėjama regioninė ir etninė kultūra: apsigyventi atvykusiems siūloma dvaro rūmams priklausančiame kumetyne, pavalgyti – pagal autentiškus senovinius receptus pagamintų tikrų bajoriškų patiekalų, o po sočių valgių – bajoriškai papramogauti arba prisilieti prie senųjų lietuviškų tradicijų – pabandyti žiesti indus, kepti duoną, slėgti sūrį...