Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Azerbaidžianietiškas Granatų Vynas - Bovin Vyno namuose

2017-06-02
Paskelbk savo straipsnį

"Granatų vynas pasižymi sodria raudona spalva, natūralios granato rūgšties skonio pojūčiu ir geriausiai derinamas su desertais ir vaisiais."- azerbaidžianietiškus Bovin vyno namų vynus pristatė  vynų ekspertas Algirdas Pateckas.

Degustacijos metu buvo pristatyti geriausi, premium klasės, granatų vynai iš Guloyshe veislės, kuris auga tik Azerbaidžano teritorijoje.

Granatų vynas "Agsu" pagamintas būtent iš šios granatų veislės. Speciali gamybos technologija leidžia išsaugoti naudingas granato medžiagas vynuose.

Šio vyno įsigyti galima parduotuveje Bovin vyno namai, Šv, Stepono g.9

Vynų Gamintojas. AZ-Granata valdo 400ha vynuogynų ir 450ha granatų sodų. Nuo 2006m. AZ-Granata ėmėsi sodinti naujas granatų plantacijas AGSU kaimuose.

Modernioje vyno gamykloje visa įranga - iš Vokietijos, Šveicarijos, Italijos, Bulgarijos ir Prancūzijos. Gamykloje įrengta ir labaratorija, kurioje  atliekami visi tyrimai, įskaitant cheminius ir biologinius, degustuojamas vyno skonis, vertinama konsistencija.

Verta paminėti dar vieną granatų vyno išskirtinumą: granatu vynas išlieka tokios pačios spalvos, kaip šviežiai spaustos sultys. Vynas spaudžiamas diržų presuose, todėl granatų kauliukai lieka nepažeisti. Tokiu būdu vynas nepraranda spalvos.

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove