Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Austriško vyno festivalis"

2013-03-26
Paskelbk savo straipsnį


Per vieną vakarą lyginsime ir ragausime Austrijos vyno įvairovę - skonis, kvapas ir pašnekesiai su ekspertais bei bendraminčiais.
Renginio metu bus atkimšta apie 15 skirtingų vynų.
Visiems festivalyje ragaujamiems vynams taikysime 20 procentų nuolaidą.
Kaina 10,00 Lt.

„IŠSKIRTINIŲ AUSTRIJOS VYNŲ DEGUSTACIJA"
Degustacijos vyks festivalio metu 18.00 val.
Kaina 90 Lt.

Būtina registracija stumbrai@vynoklubas.lt .


„AUSTRIJOS VYNAS IR KINAS" KLAIPĖDOJE

Kovo 28 d. 17:30 festivalis  vyks Klaipėdoje.

Festivalio metu ragausime įvairų austrišką vyną bei žiūrėsime Austrijos ambasados pateiktą filmą apie šios šalies gamtą, vyną ir maistą.
Kaina 15 Lt.

Austrija garsėja ne tik kaip muzikos genijų ar patogiausių slidinėjimo kurortų šalis. Tai taip pat gurmaniškos gastronomijos ir, žinoma, vyndarystės kraštas, garsus savo gaivios rūgšties, minerališkais vynais, padarytais iš populiariausios čia auginamos ‘Grüner Veltliner‘ vynuogės. Lengvesnio, vaisiškesnio vyno mėgėjus džiugina ‘Riesling‘ bei ‘Sauvignon Blanc‘ vynai. Baltųjų vynų įvairovė tuo neapsiriboja - ‘Welschriesling‘, ‘Muskateller‘, ‘Roter Veltliner‘, ‘Gelber Traminer‘, etc.

Retesni, bet ne mažiau įsimintini raudonieji vynai iš ‘Blaufränkisch‘, ‘Zweigelt‘, ‘Blauburgunder‘,‘Sankt Laurent‘, kurių vynai varijuoja nuo lengvai vaisiškų ir prieskoniškų, iki turtingų ir brandintų ąžuolo statinėse bei puikiai tinka kartu su ‘Cabernet Sauvignon‘, ‘ Merlot‘, ‘Syrah‘, ‘Pinot Noir‘. Austrija taip pat garsėja saldžiais vynais iš pilkojo kekero paveiktų vynuogių, Burgenlando regionas yra vienas iš keleto vietų pasaulyje, kur kasmet galima pagaminti šiuos įspūdingus saldžiuosius vynus.

Visus šiuos Austrijos vyno stebuklus galėsite paragauti per vieną vakarą.