Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Australai augina širdies formos braškes (pasaulyje)

2010-02-23
Paskelbk savo straipsnį

Braškės su grietinėle ar šampanu be abejonės suteikia spalvų ir žaismingumo pasimatymui, tuo tarpu širdelės formos uogos puiki proga nustebinti mylimą žmogų...

Gaivų vasaros prisiminimą, braškes, romantiška gaidele nusprendė papildyti vienas australas. Iš tiesų inžinerio išsilavinimą įgijusiam vaikinui, Josh Engwerda, ši mintis šovė vaikštant darže. Renkant braškes jis prisiminė populiarius kubo formos arbūzus, kuriuos augina japonai. Tada ir kilo sumanymas, jog galima užauginti širdies formos braškes. Tokiu būdu vaikinas norėjo nustebinti savo merginą. Širdies formos braškės išgaunamos uogas auginant specialiose plastikinėse formose.

Hillwood vietovėje esančiame ūkyje J.Engwerda kartu su ūkininku David Warren pirmąsias neįprastos formos braškes skynė šv. Valentino dienai. Entuziastingi verslininkai tikisi, kad jos greitai išpopuliarės ir bus sėkmingai pardavinėjamos.

Galima būtų suabėjoti dėl šio projekto ekologiškumo. Gaminant plastikus, į juos dedami įvairūs priedai, kurie gali būti kenksmingi žmogaus organizmui. Tuo labiau, braškės širdies formose neužauga per vieną dieną. Vertinant iš kitos pusės - tai daugiau nuotaikos pirkinys, o ne kasdienis produktas, taigi pirkti jas ar ne - nuspręs vartotojai. Romantiškų sielų atstovai, be abejo, pasirinks pirmą variantą.

Elena Germanovič
Šaltinis: allvoices.com; onet.pl
Nuotraukos: allvoices.com
Meniu.lt informacija