Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atsinaujinęs „Avenue“ kviečia į siautulingus rusiškos muzikos vakarus (Vilnius)

2009-11-06
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės centre (Gynėjų g. 16), atsinaujinęs restoranas „Avenue“ vilniečius ir visus norinčius kviečia šauniai praleisti šaltus lietuviškus savaitgalio vakarus. Nuo šiol, kiekvieną penktadienio ir šeštadienio vakarą restorane skambės geros, laiko patikrintos, o taip pat ir naujos, rusiškos melodijos. Ramių spalvų interjero restorano erdves užlies šeimyninio dueto „Fortūna“ abejingų nepaliekanti muzika. Repertuare ne tik naujausi „užvedantys“ pasaulio žvaigždžių kūriniai, bet ir senos, geros melodijos, kurios net santūriausius privers judėti. (Staliukų rezervacija 865225550).

Lyg šiol  „Avenue“ lankytojams siūlė europietiškos virtuvės patiekalus, tačiau ruošiama naujiena. Netrukus svečiams bus pristatytas ir naujasis valgiaraštis, kuriame pagal senoviškus rusiškus receptus gaminti patiekalai… Tad mielai laukiami visi.

Išskirtinis restorano interjero akcentas – iš balto veltinio susiūtos stačiakampės erdvinės struktūros, uždengiančios konstrukcines kolonas. Dienos metu jos tiesiog skiria erdves, tačiau vakare, subtiliai apšviestos iš vidaus restoranui sukuria ypatingą atmosferą: peršviečiami ornamentai primena lyg augalų, lyg gėlių lapus, ar medžių šakas… Kaip bebūtų, šviečiančios kolonos paįvairina „Avenue“ aplinką.

Restoranas maloniai kviečia lankytojus švęsti šventes, išskirtines progas (salėje, talpinančioje iki 300 asmenų). Dieną čia (nuo 11 iki 16 valandos) užsuka skubantys greitai ir nebrangiai papietauti (greitoje linijoje dienos nuo pietūs nuo 8 iki 13 litų), o vakare „Avenue“ transformuojasi į gero laiko praleidimo oazę, kur niekur neskubant galima maloniai bendrauti, mėgautis puikiu maistu ir klausytis nuotaikingos muzikos. Restorano šeimininkai žada, kad bus linksma – salės erdvės plačios, tad ir be šokių čia ko gero bus neapsieita. Nepabandę, nesužinosit…

Daugiau apie „Avenue“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano
Meniu.lt informacija