Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atraskite naują pramogų ir gero maisto vietą

2012-10-09
Paskelbk savo straipsnį
Hašiukas, gamtos vaikas, randasi nuostabioje vietovėje ant ežero kranto. Molėtų plente, lengvai pasiekiamoje ne tik mašina, bet ir dviračiu vietoje. Jokių galvos sukimų ir papildomų „sąlygų“  dėl parkavimosi!

Gerai pažįstami, Kulinariniu paveldu pripažinti mūsų patiekalai ir tiesiai atvežti, taip mėgstami, prie Palangos, esančiame Žibininkų kaime, gaminami HBH alus ir gira jau laukia Jūsų įvertinimo.

Kaip ir dera, vėsiems sezonams vyraujant, savaitgalius leisime su gyvai atliekama įvairaus stiliaus muzika, o  kad jauniausi mūsų klientai nenuobodžiautų, jų laukia pramogų kambarys su įvairiomis atrakcijomis. Sekmadieniuis skelbiame „Šeimos diena“ , su užsiėmimais orientuotais  į vaikus.

Darbo žmonėms siūlome dienos pietus su galimybe juos pristatyti Vilniaus mieste, o skubantiesiems- juos paruošti išsinešimui.
Sveikatos ugdytojams ir visiems norintiems nesirgti ištisus metus, siūlome 5 pirtis bei  du lauko baseinus. Turime net  3 skirtingas konferencijų ir švenčių sales įvairiems renginiams nuo 30 iki 200 žmonių. Kiekvienai šventei  individualiai sudarome  valgiaraščius taigi  -  laisvė Jūsų norams! Šventė Jūsų – rūpesčiai mūsų!

Skubant prisitaikyti prie technologinio pasaulio tempo beatsinaujinanti internetinė svetainė bei Facebook‘o profilis informuos apie naujoves bei suteiks galimybę  klausti, komentuoti ir vertinti mūsų pastangas. Be kasmetinių naujovių – neįsivaizduojame savo egzistavimo!