Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atgijusioje Europos aikštėje – maisto furgonų asorti ir kitos pramogos

2020-09-16
Paskelbk savo straipsnį

Nors vasara Lietuvoje jau palydėta, linksmybės Vilniaus centre esančioje Europos aikštėje, įsikūrusioje pačioje prekybos centro „Europa“ pašonėje, tęsiasi. Atgijusioje erdvėje kiekvieną savaitę vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami paskanauti pietų ar praleisti jaukų rudens vakarą skambant muzikai, o penktadieniais – apsipirkti Lietuvos ūkininkų turgelyje.

„Per trumpą laiką Europos aikštė tapo tikru traukos centru, todėl matydami miestiečių entuziazmą jautėmės įsipareigoję čia vykstančias linksmybes pratęsti ir rudenį, kad aikštė ir toliau būtų pilna gyvybės. Gerai praleisti laiką čia siūlome ištisą dieną, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, o programoje – viskas, ko gali prireikti: tai ir skanus maistas, ir jauki aplinka, viliojanti prisėsti ir atsipalaiduoti, ir nuotaiką palaikanti muzika“, – sako Rasa Vileikytė, PC „Europa“ generalinė direktorė.

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį greta prekybos centro „Europa“ esančioje aikštėje išsirikiuos visa eilė skirtingus patiekalus siūlančių maisto furgonų – tai nuo rytietiškų iki greito maisto ar sveikuoliškų patiekalų, kurių paskanauti lankytojai galės nuo 11 val. ryto iki pat vakaro, 20 val.

Kad skanauti būtų smagiau, lankytojams užkandžiaujant aikštėje skambės muzika: dienomis savo pasirodymus atliks gyvą skambesį dovanosiantys instrumentiniai ansambliai, o vakaro natas įgarsins linksmiausius ritmus diktuojantys didžėjai.

Tuo tarpu darbo savaitės pabaiga Europos aikštėje dedikuota Lietuvos ūkininkų derliui – kiekvieną penktadienį nuo 9 val. iki 16 val.  čia vyks ūkininkų turgelis, kurio lankytojai kviečiami įsigyti rudens gėrybių ir ekologiškų maisto produktų.

Planuojama, kad tokios gardžios linksmybės Europos aikštėje vyks iki pat spalio.