Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Artimuosius nustebinkite mielomis ir naudingomis dovanomis

2009-12-23
Paskelbk savo straipsnį

Šventės - visai ant nosies... Dar neturite dovanų? Nepirkite niekučių, kuriuos gavęs žmogus, nežinos kur dėti... Padovanokite originalią ir stilingą dovanų pintinę. Kruopščiai atrinktos gastronominės smulkmenos ne tik maloniai nustebins artimą, bet ir papuoš Kalėdų ar Naujametinį stalą.

Vyno mėgėjams

Nepaprastai atrodys pintinė, kurioje – į prašmatnios medžiagos (pavyzdžiui, ryškiai raudono aksomo) maišelį įdėtas vyno butelis (gali būti ir į grafiną perpiltas naminis). Taurės ir šventiniai kepiniai ar saldainiai galėtų būti sudėti į maišelius, derančius prie butelio maišelio. Vyno maišelis bus dar įspūdingesnis, jei jį išsiuvinėsite aukso ar sidabro spalvos siūlais. Naujametinę pintinę taip pat galima papuošti eglutės žaislais – burbulais, žvaigždėmis, šilkiniu dovanų kaspinu, lietučiais...

Pintinė saldumynams

Ji taip pat gali būti ne mažiau ištaiginga. Ant dugno paklokite nėriniuotą servetėlę, o sausainius arba keksiukus suvyniokite į maistinę plėvelę, perriškite ryškiu kaspinu. Pintinės rankenėlę papuoškite nedideliu žaisliuku.

Kalėdinė dovana naujakuriams

Ji gali pasirodyti kukli, tačiau praktiška. Dovanėles namams sudėliokite ant virtuvinio rankšluostuko ir viską sudėkite į krepšelį duonai. Visad naudingos smulkmenos gali būti didelis šaukštas uogienei, indeliai biriems produktams, savos gamybos uogienė arba daržovių mišrainė. Tokia unikali, neįprasta dovana tikrai maloniai nustebins. Tokios dovanos parduotuvėje tikrai nerasite.

Vertinantiems pasaulio virtuves

Dar viena idėja – vienos iš pasaulio virtuvių pintinė. Pavyzdžiui, japonų. Sudėkite į pintinėlę sušių lazdeles, sojos padažą, sušiams skirtus indelius ar lėkštutes... Taip galima paruošti pintinę su bet kokios kitos šalies virtuvės atributais: ispanų, meksikiečių, prancūzų, italų ir t. t. Juk fantazijai ribų nėra!

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: kedem.ru;
Nuotraukos: corbis.com
Meniu.lt informacija