Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Arbatos mėgėjams „Gabi“ siūlo ragauti naujų arbatų (Vilnius)

2010-04-08
Paskelbk savo straipsnį

Jei nepraleidžiate progos parymoti prie arbatos puodelio, užsukite į kavinę „Gabi“, esančią sostinės Mykolo g.6. Čia rasite keletą naujų „Harsney & Sons“ arbatos rūšių...

Kavinėje „Gabi“ galite paragauti juodosios, žaliosios, vaisinės, mėtų ar ramunėlių „Harsney & Sons“ arbatos. Puodelis kainuoja vos 3 Lt.

„Harsney & Sons“ kompanijos istorija prasidėjo 1970 metais, kuomet John Harney kartu su partneriu nusipirko arbatos kompaniją iš seno arbatos žinovo Stanley Mason. Per keletą metų pastarasis perdavė vertingas žinias naujiems savininkams ir įskiepijo norą rinkoje būti geriausiais. Kompanija gamino arbatą pakeliuose ir išsiskyrė tarp konkurentų kokybe: didesniais arbatos lapeliais.

1983 metais John įkūrė nuosavą įmonę. Jis siekė parduoti arbatą už kainą, kuri suteiktų kasdienę prabangą. Lėtai bet užtikrintai jis išsikovojo garbingą vietą rinkoje. Arbatą atrado viešbučių tinklas „Ritz Carlton“ bei gurmanų parduotuvės. Klientai reikalavo atskiros Harney arbatos linijos ir prasidėjo revoliucija.

„Harsney & Sons“ kompanijos ekspertai nuolatos keliauja po pasaulį, siekdami atrasti naujus skonius bei pasiūlyti klientams geriausią kokybę.

Prie pastarosios galite skanauti įvairių desertų: karšto obuolių pyrago su vaisiais ir ledais ar karštu šokoladu, persikų deserto su ledais, ypatingu likelio padažu ir grietinėle ar firminio deserto „Gabi“ skirto dviems. Skanumyne rasite ananasų, ledų, riešutų, kokoso drožlių ir likerio padažo. Smaližiai žinoma ras ir kitų pasiūlymų. Praskaidrinkite sau nuotaiką su skanios arbatos puodeliu ir desertu!

Daugiau apie „Gabi“>>

Elena Germanovič
Šaltinis: harneyteas.co.nz
Nuotraukos:iš kavinės archyvo
Meniu.lt infomacija
2010 04 08