Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ar žinote, kur gali su šypsena pavalgyti ir studentas, ir prezidentas(-ė)?

2017-07-13
Paskelbk savo straipsnį

Ogi originalaus ir išskirtinio interjero bei virtuvės restorane-picerijoje „PasTą“! - norimą patiekalą iš gausaus meniu asortimento išsirinks  įvairios „skonio kultūros“ ir profesijos žmonės!

Itališkos, klasikinio stiliaus, ir amerikietiškos storapadės picos, europietiška virtuvė – tai ryškiausios, tiksliausiai meniu atspindinčios maisto kryptys restorane-picerijoje. Išrankesni svečiai gali pasirinkti ir iš įvairių vegetariškų salotų bei užkandžių, o atsakingą požiūrį propaguojantiems žuvies mėgėjams - šviežia žuvis iš Lietuvos pajūrio. Restoranas-picerija puoselėja glaudžius santykius su Lietuvos tiekėjais bei ūkininkais, tiekiančiais šviežius ir kokybiškus produktus.

Kitas išskirtinis „PasTą“ bruožas – čia, laikantis geriausių restoranų tradicijos, dirba virtuvės šefas, kuris seka sezonines produktų naujienas, kas savaitę siūlo naujus „šefo rekomenduojamus“ patiekalus iš šviežių produktų. Naujienos ir idėjos atkeliauja iš užsienio kelionių, tad galite būti tikri, kad naujienos bus originalios, įdomios ir atitinkančios šiuolaikines gastronomines tendencijas.

Dienos pietų metu kviečiami dirbantys, studijuojantys ar mėgstantys skanų maistą bei malonią aplinką, skaniai papietauti su kolegomis, pasimėgauti jaukia atokvėpio minute, o vakare, skambant maloniai muzikai, vakarienės metu pasigardžiuoti kiekvieno skonį atitinkančiais patiekalais.