Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Aludėje dosnus vaiduoklis

2009-10-20
Paskelbk savo straipsnį

Didžioji Britanija garsėja savo aludėmis bei giliomis jų tradicijomis. Kiekviena turi savo istoriją. Vis dėlto pasitaiko ir kuriozinių situacijų – į vieną aludę Hampshire grafystėje svečiai plūsta dėl vaiduoklio, kuris juos vaišina baro sąskaita...

Išties įdomi istorija. Iš pirmo žvilgsnio galima pagalvoji, kad 60 metų aludės „The Apsley“ savininkė Janice McCormack istoriją išsigalvoja – kas gali tai paneigti? Vis dėlto vaiduoklio dosnumas tik iš pradžių gali sukelti šypseną. Aludės šeimininkė tikrai nesijuokia iš šio fakto - moteris tvirtina, kad vaiduoklis, kurį ji vadina Reedy (vardas kilo nuo legendinio britų aktoriaus Oliver Reed) atneša tik nuostolių. Janice teigia, kad vaiduoklis vaidenasi jau dešimt metų, nuo to laiko kai ji išsinuomojo patalpas.

Nuo sausio mėnesio vaiduoklis pasidarė ypač dosnus – kai klientai nueina į tualetą arba nusisuka minutėlei nuo tuščio bokalo, po akimirkos randa pilną alaus bokalą. Baro šeimininkė tikina, kad pastovūs lankytojai mėgsta vaiduoklio išdaigas, tačiau už papildomą alų nesusimoka, todėl tai gali privesti prie bankroto. Artimiausiu metu ji ketina pravesti spiritizmo seansą, siekiant išvyti vaiduoklį, o jeigu tai nepavyktų kreipsis pagalbos pas egzorcistą.

Vienas lankytojas tikino, jog geriant šioje aludėje visada kitą dieną kamuos pagirios, tačiau liks pinigų einant namo nusipirkti kebabui. Kitas pastovus lankytojas teigė, kad pasiilgtų vaiduoklio, jei vieną dieną pastarasis dingtų.

Elena Germanovič
Šaltinis: heraldsun.com.au
Nuotraukos: Thesun.com
Nuotraukoje: baro savininkė Janice McCormack
Meniu.lt informacija