Alų geria ir antys

Alų geria ir antys

Kai kuriuos žmones dar vis stebina naujienos apie tai, kad dėl vienų ar kitų priežasčių šeimininkai savo karvutę sumąsto pagirdyti geru vynu ar numylėtą šunelį – alumi. Ar šie gėrimai suteikia naudos, tegul nusprendžia specialistai, tačiau pasaulis be įvairenybių neapsieina.

Vienas Kinijos gyventojas sugalvojo savo numylėtai naminei antelei duoti išgerti alaus. Senukas, kaip pats teigia, surado puikų būdą surasti bendrą kalbą su savo naminiu paukščiu. Vyras tvirtina, kad jo antis supranta viską, ką jis kalba tik po to, kai jai duota gurkštelti alaus.

Senukas, vardu Cao, kiekvieną dieną pasiima su savimi pasivaikščioti vieną iš savo mylimiausių ančių vardu Jaja. Anties šeimininkas pasakoja: „Ji supranta visas mano komandas, tokias kaip pagagenti ar paskristi“.

Kasdien intelektualiąją antytę šeimininkas palesina riešutais, tačiau tuo Jaja nėra patenkinta. Antis neatsisako pasigardžiuoti ir prabangesniu maistu, tokiu kaip krevetės ar kiti jūrų gėrybių delikatesai. Iš gėrimų antis pripažįsta tik alų. „Jei jai neįpilu šaukšto alaus lesimo metu, ji būna labai nepatenkinta“, – reziumuoja apie savo anties gyvenimo būdą pasakojantis senukas.

Pagal www.yoki.ru parengė Jolanta Bagurskienė
Nuotrauka: Wikipedijos enciklopedija
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną