Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Aktyviam ir skaniam laisvalaikiui Kaune

2016-11-24
Paskelbk savo straipsnį

„Entry“ -  pirmiausia aktyvaus laisvalaikio pramogų vieta. Čia įrengta 14 amerikietiškojo (pulo) bei po vieną rusiškojo ir angliškojo (snukerio) biliardo stalą. Norintys išmokti biliardą žaisti profesionaliau, visada gali naudotis profesionalių, aukščiausius įvertinimus Lietuvoje turinčių, klubo trenerių paslaugomis. Klubo vadovai ypatingą dėmesį skiria jaukios ir draugiškos atmosferos kūrimui, todėl čia niekada nesutiksite sportiniais kostiumais vilkinčių ar ramų žaidimą trukdančių asmenų.

Kadangi pats biliardo klubas vertinamas, kaip prestižinis, aukštą lygį palaiko ir čia įsikūrusi kavinė. Meniu nėra ilgas, todėl maistas visuomet šviežias: sveikos, nekaloringos salotos,  gardūs užkandžiai prie gėrimų, šonkauliukai, mėsainiai ir, jau legendiniais tapę, vištienos sparneliai, dėl kurių į „Entry“ dar ir dar kartą grįžta ne tik miesto gyventojai, bet ir Kaune besisvečiuojantys užsienio svečiai. Aukšti reikalavimai keliami ir produktų kokybei, pavyzdžiui mėsainiams gaminti naudojama tik brandinta jautiena iš Lietuvos ūkininkų.

„Entry“  klubas – ideali vieta organizuoti aktyvius ir įdomius įmonės vakarėlius-turnyrus.