Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Ad Astrum” persikelia į Gedimino prospektą (Vilnius)

2010-08-31
Paskelbk savo straipsnį

„Ad Astrum” vardas žinomas jau 11 metų. Prieš tai lankytojų laukęs Šeimyniškių gatvėje, nuo šiol kviečia užsukti į Gedimino prospekto 33/Vasario 16-tosios g. 17. Naujoje vietoje svečiai viliojami neragautais patiekalais, bet ir patrauklesnėmis kainomis.

Gardūs europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalai

Jaukios kavinės erdvėse yra 4 salės, kuriose telpa apie 60 žmonių. Apsilankę čia galėsite ragauti europietiškos, o taip pat ir lietuviškos virtuvės patiekalų. Gan platus patiekalų pasirinkimas įtiks net išrankiausiam. Vartydami meniu rasite avienos troškinį, firminį „Ad Astrum kepsnį“ (jautienos kepsnys su kauliuku), puikią aštriau mėgstantiems sriubą Chašlama su aviena arba jautiena. Valgiaraštyje nemažas paukštienos, žuvies valgių pasirinkimas, įvairios salotos.

Prie alaus idealiai tiks aštrus „viščiukas Tabaka“. Gerbiant svečių pasirinkimą ir skonį, suteikiama galimybę garnyrą pasirinkti patiems, keisti salotų komponentus...Tradicinių lietuviškų cepelinų „Ad Astrum“ valgiaraštyje taipogi yra.

Laukiami sporto aistruoliai

„Ad Astrum“ yra 4 televizoriai, tad sporto varžybas galės stebėti visi patogiai įsitaisę.

Šventėms ir konferencijoms...

Pageidaujant sales galima pritaikyti organizuojant banketus ar furšetus, o rūsio esančioje privatesnėje zonoje galima rengti konferencijas.

Daugiau apie restoraną>>

Raminta Skripkaitė
MENIU.LT informacija