Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

7-ojo gimtadienio proga „Tamsta“ draugams dovanoja triukšmingą gimtadienio šventę su „G&G Sindikatu“

2012-03-27
Paskelbk savo straipsnį

Nuo pirmųjų vakaro akimirkų karaliaus šventiška nuotaika, o šokiai ir lingavimas į repo taktą prasidės tą pačią akimirką, kai į sceną išeis „G&G Sindikatas“. Šie, daugiau kaip penkiolika metų koncertuojantys Lietuvos hiphopo scenos atstovai turi viską, kuo galima „paimti“ publiką – jie charizmatiški, šmaikštūs, ironiški ir beprotiškai muzikalūs. Balandžio 13-ąją jie bus ir labai gimtadieniški, kadangi kolektyvą ir klubą „Tamsta“ sieja ilgametė meilė ir draugystė.

Taip jau sutapo, kad 7-asis „Tamstos“ gimtadienis įvyks penktadienį, 13-ąją. Tačiau klubo atstovai dėl to nesuka galvos, mat galingos gerbėjų pajėgos – geriausias ginklas prieš bet kokias blogio apraiškas, juolab „Tamstos“ prieigose nėra juodų kačių, o viduje nėra lengvai dužtančių veidrodžių. Taigi šįkart velnio tuzinas reikš tik tiek, kad bus pragariškai karšta ir nutrūktgalviškai linksma.


Žinome, kaip publika myli „G&G Sindikatą“ ir kaip šoka netausodami kojų, šaukia, negailėdami balsų, per jų koncertus. Kadangi su vyrais gražiai draugaujame, nutarėme gimtadienio proga padaryti sau ir savo draugams tikrą šventę, o „G&G Sindikatas“ pasirūpins geriausios muzikos programa ir muzikinėmis staigmenomis. Neabejojame, kad į šalį lėks daug džemperių ir marškinėlių“, – juokėsi klubo direktorė Ona Rimeikienė.

7-ojo gimtadienio proga „Tamsta“ koncertą skiria geriausiems savo draugams ir dovanoja kvietimus. O daugiau informacijos kaip juso gauti rasite: www.tamstaclub.lt

Beje, po koncerto iki pat paryčių ištvermingiausius šokdins DJ Mamania!

Šventė, kurią prisiminsite visus metus, 7-asis klubo „Tamsta“ gimtadienis, vyks balandžio 13 dieną, penktadienį 21.30 val. Bilieto kaina – 20 Lt.

Daugiau informacijos:
http://tamstaclub.lt/